Skocz do zawartości
IGNOROWANY

brak reakcji na otwarte drzwi prawa strona


bartek123415

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nieraz tak że gdy otwieram prawe przednie lub tylne drzwi to mi sie nie zapala światło ani w drzwiach ani w środku samochodu ani nie pokazuje mi na fisie;/ kiedyś to się rzadko robiło a teraz to wgl nie łączy z lewa stroną jest wszystko ok a jak np otworze drzwi z prawej strony to ani na fisie nie wywali ani lampki się nie zapala;/ Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest skomplikowane, robiłem to w A6:

Turbo-diesel.pl - wymiana / naprawa zamka drzwi (mikroswitch, zimne luty) drzwi Passat B5, Golf IV, Audi A4, A6, Skoda Octavia, Fabia, Seat Leon, Toledo

Nie jest to co prawda B6 ale jest podobnie. Chociaż wiadomo czego szukać.

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

Aha ale to równie dobrze może być przetarty kabel w drzwiach i od tego bym zaczął bo prościej. Zdejmujesz gumę i widzisz czy coś nie wisi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi się zeszło ze 4 godziny dlatego najlepiej odrazu wszystkie wymienić i solidnie przejrzeć.

Jak Ci szyby pracują?? Jeżeli podnoszenie szyb trfa więcej niż jakieś 3 sekundy to polecałbym odrazu ślizgi wymienić. Koszt niewielki (ok 50 zł, 25 zł w ASO kosztuje jedna a są dwie), a jak już jest rozebrane to jest 5 minut roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam podobny problem.Tylne drzwi od strony pasażera nie reagują na otwarcie.Dokładnie to nie zapala się lampka w drzwiach,oświetlenie kabiny i na fisie nie ma info.Pozostałe drzwi ok.Oczywiście kable w gumie nie są połamane bo dzisiaj trochę czasu spędziłem nad tym problemem i nic nie pomogło.Wyjąłem cały tylny zamek i mikrowyłącznik sprawdzałem,rozbierałem,czyściłem i chyba wszystko jest sprawne.Podłączałem nawet inny zamek do sprawdzenia i bez efektu.Co może być przyczyną?Może moduł komfortu?Po podłączeniu vaga pokazuje taki błąd

1562 Prawe tylne drzwi nie otwarte/zamknięte

nie autoryzowane - BŁĄD SPORADYCZNY

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ----------

A czy po odłączeniu kostek w drzwiach na fisie pokarze otwarte drzwi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał że podmieniał zamek, uważam że jednak jest gdzieś kable przetarty.

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

Tymbardziej że wywala błąd sporadyczy, czyli raz łaczy raz nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że drugi zamek też miałem walnięty.A kable w tej gumie to na bank nie są przetarte bo dwa razy sprawdzałem.Gdzie jeszcze kable mogą być przetarte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...