Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dpf


Bruuuum

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie kosztowalo 20 zl. Samochod u kolegi na podnosnik, odkrecenie 6 srub i dpf w dol. Szlifierka katowa, 3 nacie ia po fabrycznych spawach, wybicie dpf przecinakiem. Punkt spawania TIG 20 zl, montaz w odwrotnej kolejnosci ot i cala filozofia i koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o podatku, zusie i innych kosztach jakie ponosi zakład.

a kumplowi postawił byś chociaż browara

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lał ale ty jesteś mONdry i spostrzegawczy. Nie wnikaj w moje uklady, gowno ci do tego. Pisałem o moich kosztach, jak ktoś ma TIG to go wyjdzie za darmo, no chyba ze do kosztów doliczysz jeszcze zadyszke, pot, zmęczenie, mydło i wode do umycia rąk no i bezcenny czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce się czepiać ale nikt się nie pytał o koszt DIY, Ty też takiego nie podałeś (w końcu 20 zł nie 100). Mój koszt to 4 żubry też mam taki podać ? rura nawet nie była moja.


gowno ci do tego.

Lał ale ty jesteś mONdry i spostrzegawczy

nie widziałem że jesteśmy na boisku koło gimnazjum. Było trzeba uprzedzić... dres bym ubrał.

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mnie to kosztowało 20 zł to założyłem ze w zaprzyjaznionym warsztacie w stowce można się zamknąć. Nie pomyślałem ze u was w 3miescie wszystko x3

No cóż wychodzi na to żem prosty chłop z prowincji, nie to co wy miastowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do 3city mam około 50km więc tam nic nie robię, dwa razy przy VW miałem okazje i powiedziałem nigdy więcej (partacze!) i masz rację drodzy partacze.

U nas w rejonie nie słyszałem by ktoś dał więcej niż 300 zł ale do poziomu 100 zł nikt nie zszedł :), 200 zawsze musisz położyć. W 2.0 TDI CR też nie jest to takie "hop".

Edytowane przez marcin4x4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy u kogo. Wypisanie softu to juz niektórzy od 300 zl robią nawet do 700 zł. Natomiast fizyczne usuniecie jest tańsze, bo wystarczy rozciać puszke np. og góry, wybic filter i zespawać spowrotem wtedy nawet nic nie widac że cos było robione, a koszt myslę, że nie wiekszy niż 100 zł Sam wkład można sprzedać na złomie (nie wszyscy skupuja) za w granicach 300 zł. (mi za tyle udało sie sprzedać)

ja sprzedałem za 800 zł z 3.0 , trzeba szukać i dużo dzwonić bo oferują rozsądne ceny oraz no sami wiecie daj pan piątaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...