Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Woda od kierowcy i szum wiatru A4 B5


Damo Audiiii A4

Rekomendowane odpowiedzi

witam :) też przerabiałęm ten problem z wodą u mnie sie dostawała od komputera z góry do auta i miałem podłoge mokra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelki drzwi, może trzeba wyregulować też ramkę tych drzwi. Woda pewnie dostaje się pod puszką kompa w podszybiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się, mam ten sam problem, słychać ten szelest. Zastanawiam się czy to wina uszczelki, bo sama w sobie nie jest jakaś podziurawiona, ale może po tylu latach już zgnieciona... nie wiem o co chodzi z tą regulacją ramki :P

Swoją drogą zauważcie, że autor nic nie mówił o tym, że mu woda leci, tylko że ją słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie napisałem lecz nikt tego chyba nie zauważył,

Ja mam swoją z 2000 roku więc szumów nie słyszę ale widać ze wasze roczniki są starsze więc i może mają taki defekt .. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem koledzy uszczelki wszystkie i sie poprawiło ale dalej woda jest od kierowcy i za kierowcą z tyłu kanały są udrożnione mokro jak fiks bedzię na wiosne smrud:kwasny:

ja wyjąłem całą podłogę i obecnie leży sobie i się suszy, podobno tam gdzie piorą tapicerkę mają możliwość wysuszenia podłogi na wiór.

wody jest pewnie sporo i tam gdzie pod fotelem jest nawiew na tył (taka czarna płaska rura) stoi woda i się przelewa. raz na tył raz na przód.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komp na podszybiu... jeśli w twoim roczniku też była na podszybiu, miałem ten sam problem (i nie tylko ja)

Jedna ze śrub dokręcających obudowę był całkowicie luźna i woda dostawała się kablami z pod kompa do wnętrza auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...