Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Assistance Na Europe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie za niedługo kończy mi się ubezpieczenie OC/AC etc zawierając nową umowę chciałbym wykupić na ten rok jakieś porządne assistance na Polskę oraz Europę. Słyszałem że nie trzeba korzystać z ubezpieczalni tej w której zawierane jest OC i AC tylko można w całkiem innej osobno wykupić Assistance. Co byście mogli polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADAC polecam.

ADAC - Ihr Partner in allen Fragen rund um die Mobilität. (Allgemeiner Deutscher Automobil-Club)

ADAC posiada również Polskich przedstawicieli z którymi można podpisać umowę. Mianowicie to wygląda tak, dzwoni się do nich następnie zgłasza zainteresowanie. Na podany adres przychodzi karta adac oraz naklejka na szybę + rachunek do zapłaty. Pierwsza zapłata wychodzi w przeliczeniu euro chyba 82 euro. Następne zapłaty po 70 euro. Raz w roku się płaci.

Naprawdę dobra firma jest, odholują Ci auto tam gdzie chcesz, zajmą się bagażami, pasażerami, zagwarantują nocleg w razie potrzeby. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam czegoś co będzie dobrze działać w takich krajach jak. Słowacja Węgry Austria Czechy (Ukraina jeśli to możliwe) Rumunia Chorwacja etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No polecam adac. w Polsce jakos inaczej sie to nazywa

W Niemczech kosztuje na rok 65 euro na cała Europę.

Dobra sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak to się nazywa w Polsce ? i gdzie można to wykupić ? ktoś ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Assistance, pomoc drogowa, holowanie, ubezpieczenie - Starter24.pl

Jeśli dobrze kojarzę - Concordia.

Dość drogie pod względem kompleksowej obsługi, ale w tym zakresie nie ma co liczyć na "promocje".

ASS najlepiej wykupić w pakiecie podczas zawierania polisy OC + AC, itp. rozwiązania. Cenowo wyjdzie najkorzystniej.

Gothaer jeszcze jako PTU oferowało ciekawe pakiety w rozsądnych cenach.

Czytajcie OWU !!! Tam dowiecie się jaki zakres polisa będzie obejmowała. Aby nie okazało się, że zależało Wam będzie np. na pojeździe zastępczym w każdym przypadku, a okaże się, że będzie Wam przysługiwał tylko w przypadku szkody, w sytuacji awarii już nie.

Ponadto directy, np. Link4 oferuje również interesującą ochronę.

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam assistance w pzu tylko musialem kupic razem z mini AC koszt 400zl holowanie jest 1000km za granica i w 1000km w polsce

nic lepszego jak to na zagranice nie znalazlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w pzu na całą europę assistance teraz mam w warcie pełny pakiet między innymi assistance na europę. Po cholerę wykupywać osobno skoro w pakiecie zawsze taniej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to że w PZU obliczyli mi ASO 2 razy droższe niż w Generali Hestii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...