Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Od kiedy produkcja B8


arczi_a4

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając oferty sprzedaży Audi A4 jak kupowałem swoją B7 zastanowiłem się nad jedną rzeczą: od kiedy zaczęto produkować B8 ? Bo niby tak: rok modelowy w Audi zaczyna się od połowy roku. Na portalach motoryzacyjnych można spotkać B8 z 2007r. Czyli można by wywnioskować z tego, że B8 produkowali od 07.2007r. A ja mam B7 z 07.2007r. To jak to w końcu do diabła jest - myślałem, że jest w tych rokach modelowych jakaś logika... Wiadomo, że w niektórych markach (np. Skoda, Opel) poszczególne generacje danego modelu idą na zakładkę jednak myślałem, że w Audi tak nie jest...

Może to ktoś dobrze zorientowany przybliżyć ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że B8 było od 2008r a A5 bodajże od 2007r

No dobrze, no to dlaczego w ogłoszeniach są B8 z 2007r. ?! Co ludziska nie wiedzą jaki rocznik auta sprzedają ? Chyba bardziej by im zależało żeby go zawyżać niż zaniżać...

---------- Post dopisany at 08:01 ---------- Poprzedni post napisany at 07:51 ----------

dokładnie tak ale z avantem tak było sedan 2007 myślę że w drugiej połowie 2007 zaczeli sprzedawac bo pokazali na wystawie we Frankfurcie a ta jak wiadomo we wrześniu

No to po co jest ten rok modelowy - bo ja to rozumiałem tak, że załóżmy może być B7 z 2007r. (produkowana od 01.2007 do 06.2007) i B8 z 2007r. (produkowana od 07.2007 do 12.2007).

A ja mam B7 z 07.2007r. (czyli jest to już de facto druga połowa 2007) a Ty mówisz, że B8 się pojawiło we wrześniu 2007. Ja myślę, że skoro B8 pokazali na wystawie we Frankfurcie we wrześniu 2007 to najprawdopodobnie po to żeby ją zacząć sprzedawać w 2008r. Bo mój kolega od którego kupiłem obecną B7 zakupił ją 11.2007r. w salonie z dużym rabatem z racji tego że właśnie mieli wprowadzić B8

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 8K od listopada 2007r

dobrze gadasz

ja mam model nr 4130, czy jakos tak

z salonu odbieralem w polowie lutego

listopad w takim razie wydaje sie byc wysoce prawdopodobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...