Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wyświetlacz FIS


zojd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Dziś podczas jazdy wydażylo się coś takiego. Nagle wyłączył się FIS sygnalizując to trzykrotnym brzęczykiem i koniec, nie działa.:kwasny:

Szukalem w książce serwisowej czy to może bezpiecznik, ale nie znalazłem żeby, któryś odpowiadał tylko za wyświetlacz (cała reszta działa)

Macie jakiś pomysł co to może byc?

PS. Niestety nie mam VAG zeby sprawdzic błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem został rozwiązany. Niestety w ASO:kwasny: Dzwoniłem tu i ówdzie do specjalistów od zegarów, ale niestety. Słyszałem nawet głosy, że po wyjęciu i wsadzeniu zegarów auto może zostac unieruchimione przez immobilaizer. Poza tym nie bardzo miałem czas na eksperymenty i pozostawienie auta na dłuższy czas. Rozwiązaniem było wymiana zegarów na nowe tzn zamówienie przez ASO zegarów od producenta + kodowanie ich do auta. Dodatkowo musiałęm zostawic wymienione zegary (to pewnie jakieś zabezpieczenie się Audi) inaczej cena jest 2 razy wyższa...

Na pocieszenie dla innych, w ASO pierwszy raz spotkali się z przypadkiem wymiany zegarów w 3 letnim aucie czyli to nie jest plaga. Ponad to jeśli auto ma mniej niż 3 lata producent partycyjuje w kosztach od 50 do nawet 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...