Montaż Chorus 2 do A4 B5

Witam,

posiadam A4 z 1997r. i chciałbym wymienić moje radio niefabryczne na Chorus 2 by Grundig. Potrzebuje coś jeszcze? Jakiś adapter, czy coś? Chorus 2 jest po Can? W ogóle nie wiem jak to ugryźć.

W późniejszym terminie chciałbym zrobić, aby załączało się po przekręceniu kluczyka i RDS na FIS (posiadam licznik FIS po lifcie 1998r.)

Chorus 2 z A4 jest takie samo jak z A3? Bo różnie piszą na allegro... ze 23cm a inne 22cm?

Pozdrawiam Tomasz!

podświetlenia nie bedzie i po godzinie będzie sie wyłączało do tego potrzebny jest can-emulator podświetlenie da sie przerobić. Co do RDS na fis to tez nie bedzie działało bo w starych radiach idzie po ena,clock,data ,a tu can-h i can-l

A do Chorus by Blaupunkt potrzebne jest coś jeszcze? czy po prostu podejdzie plug&play?

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ----------

ew Concert by Blaupunkt (do tego można podpiąć zmieniarkę?)

masz na mysli concert 2 tak? Jeśli tak to tak cd ruszy ale panel trzeba chyba piłować bo to nie jest p&p

Jak zalezy ci na ori to kup concert by panasonic jest pozbawiony wady procka, ma mozliwosc podlaczenia zmieniarki i pasuje p&p do b5

Jak chcesz concert cd to szukasz modelu 22cm z a6 c5, jest to jedyne radio ktore pasuje do b5 wymiarowo, ale tak samo jak wyzej opisany chorus potrzebuje emulatora can badz przerobki ktora masz opisana w warsztacie.

Chorus montowany w b5 to nędza

Jeeli koniecznie chcesz fabryke to montuj concert 1 kaseciak i zmieniarke, tylko radio po naprawie procesora, bo inaczej wywalisz kase w bloto

poszlo w eter z radia

dzieki za zainteresowanie;)

nie zrozumiałem jednego: kowi napisałeś ze concert by panasonic jest pozbawiony wad, a na koniec napisałeś, zeby kupic concert 1 po naprawie procesora, wiec jak? ma wade czy nie?:)

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

swoja drogą dlaczego chorus z b5 to nędza?;))

concert 1 by panasonic nie ma wady concert 1 by blaupunkt ma wade ale wymiana procka pomaga lub zakup concert plus

concert plus to panasonic, concert by grundig tak samo jak chorus1 maja wadliwy procesor, objawia sie to nieporawnym działaniem potencjometru, tylko teraz zerknij sobie na ceny tego wszystkiego... montowanie radia poprzez can emulator to +~300zł i drugie tyle radio(concert CD), zwykły naprawiony concert to koszt prawie 500zł:whistling: naprawa starego ponad połowe radia:whistling:

naprawa radia na nowym procesorze jest już niemożliwa bo motorola zaprzestała produkcje procesorów do tych radyjek są sposoby na naprawe ale nie za 500 zł koszt naprawy takiego radyjka to około 300

AUDI CONCERT A2 A3 A4 A6 TT -22 CM!! (3749003829) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to jest pasujacy concert do B5

tu masz tani can-bus Audi CAN-BUS Adapter (3701114964) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Audi CAN-BUS Adapter Concert 2 Chorus 2 Symphony 2 (3727428250) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i dopiero po tym działa ci to radio w B5. albo samodzielnie lutujesz kable(opis w warsztacie)

tu masz tanio concerta1

AUDI CONCERT-PLUS!!INSTRUKCJA!!!! (3749048585) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ale radze poprosić o fotki tego radia by nie okazał sie blaupunkt

Concert panasonic - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

no tak jak napisałem, połowa ceny radia