Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Luźne GACIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
co sie stało sie :decayed: to przez wladiego zamkneli i przez kukurydze :polew::polew::polew:
Ja ostanio wogóle o kuku......nie gadałem:whistling::grin::grin::grin:

Wladi wyebaeś mnie ze znajomych?:shock3::shock3::shock3::thumbdown:

Opublikowano
Kura a ja usunelam lapu capa bo mi sie kom wieszal a nadal to robi :/ chyba fabryczne przywroce i wtedy z powrotem poproszę o przynaleznosc do elyyytyyy :decayed:

---------- Post dopisany at 17:38 ---------- Poprzedni post napisany at 17:38 ----------

patosy wrócili :polew::polew::polew:

A jaaaak :D

Jak cos to pisz i Cie dodam znow :)

Witam wszystkich :hi:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
co sie stało sie :decayed: to przez wladiego zamkneli i przez kukurydze :polew::polew::polew:
Ja ostanio wogóle o kuku......nie gadałem:whistling::grin::grin::grin:

Wladi wyebaeś mnie ze znajomych?:shock3::shock3::shock3::thumbdown:

No co TY... ja Cię wogóle miałem dodane:whistling::decayed:
Opublikowano
co sie stało sie :decayed: to przez wladiego zamkneli i przez kukurydze :polew::polew::polew:
Ja ostanio wogóle o kuku......nie gadałem:whistling::grin::grin::grin:

Wladi wyebaeś mnie ze znajomych?:shock3::shock3::shock3::thumbdown:

No co TY... ja Cię wogóle miałem dodane:whistling::decayed:

no raczej:whistling::whistling::whistling:

chyba walne foch-a:polew::polew:

Opublikowano

ciekawe jak długo się ten temat utrzyma :hi:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano
ciekawe jak długo się ten temat utrzyma :hi:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

caly dzioeń i całą noc:decayed::decayed:

Opublikowano

No tez jestem ciekawa czy nas nie wye..wala ;p

Wiola wspolmoderatorze czemu mnie kochasz?:P

Opublikowano
No tez jestem ciekawa czy nas nie wye..wala ;p

Wiola wspolmoderatorze czemu mnie kochasz?:P

odp kobiety-BO TAK!:decayed:

---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

Opublikowano

co się cięszą :naughty: jestem :decayed:

Opublikowano

teee Rafaello ile można na Ciebie czekać? cukru mi brakuje a Ty chodzisz **** wie dzie:grin::grin::grin::polew::polew::polew:

Opublikowano

ja tu myśle jakiej grypsery użyć co by nasz patologiczne teksty nie obraziły co niektórych wrażliwych :polew:

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

jeszce jedno, nowicjusze dalej musza kuku... opier... by do nas przystapić :naughty::decayed:

Opublikowano
ja tu myśle jakiej grypsery użyć co by nasz patologiczne teksty nie obraziły co niektórych wrażliwych :polew:

uzywaj gwiazdek my se dopowiemy :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
ja tu myśle jakiej grypsery użyć co by nasz patologiczne teksty nie obraziły co niektórych wrażliwych :polew:

uzywaj gwiazdek my se dopowiemy :decayed::decayed::decayed:

albo dopijemy :decayed:

Opublikowano
ja tu myśle jakiej grypsery użyć co by nasz patologiczne teksty nie obraziły co niektórych wrażliwych :polew:

uzywaj gwiazdek my se dopowiemy :decayed::decayed::decayed:

albo dopijemy :decayed:

jak dopije to juz calkiem bedzie luz blus i ubóstwo :grin::grin::grin:

Opublikowano

A ja dzisiaj spotkałem się na bajere z Trzachą spoko kolo terorista...chyba trochę go zaszczepiłem i może coś będzie rezał:decayed:

Opublikowano
ja tu myśle jakiej grypsery użyć co by nasz patologiczne teksty nie obraziły co niektórych wrażliwych :polew:

uzywaj gwiazdek my se dopowiemy :decayed::decayed::decayed:

albo dopijemy :decayed:

jak dopije to juz calkiem bedzie luz blus i ubóstwo :grin::grin::grin:

i znowu wątek sie pójdzie je... nam zamkną :tongue4: czyli Aśka powinna dodać pkt. 3 piszemy tylko po trzeźwemu :polew:

Opublikowano
ja tu myśle jakiej grypsery użyć co by nasz patologiczne teksty nie obraziły co niektórych wrażliwych :polew:

uzywaj gwiazdek my se dopowiemy :decayed::decayed::decayed:

albo dopijemy :decayed:

jak dopije to juz calkiem bedzie luz blus i ubóstwo :grin::grin::grin:

i znowu wątek sie pójdzie je... nam zamkną :tongue4: czyli Aśka powinna dodać pkt. 3 piszemy tylko po trzeźwemu :polew:

:polew::polew::polew:nie wykonalne:facepalm:
Opublikowano
A ja dzisiaj spotkałem się na bajere z Trzachą spoko kolo terorista...chyba trochę go zaszczepiłem i może coś będzie rezał:decayed:

już jak ty go dorwałeś to w pierwszej kolejności niech se wątrobianke tuninguje :grin:

Opublikowano
A ja dzisiaj spotkałem się na bajere z Trzachą spoko kolo terorista...chyba trochę go zaszczepiłem i może coś będzie rezał:decayed:

on tu zara bedzie :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
pkt. 3 piszemy tylko po trzeźwemu :polew:

ja zawsze :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.