Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Założenie alarmu


Chemik21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że mój samochód nie jest fabrycznie uzbrojony w alarm- posiada tylko diodę sygnalizacyjną- chciałbym założyć alarm. Bardziej ciekawi mnie taki, który sprawdzi się na zewnątrz, z tego powodu że już któryś raz kradną mi zaślepki sprysków, dekielki felg itp. Czy mozecie mi polecić jakieś czujniki ruchu bądź inne systemy. Czy ktoś z Was zakładał podobne ustrojstwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to napewno alarm nie zareaguje jak Ci beda krac dekielki. musiał byc mega czułość ustawić co wiaze sie z tym ze jak ktos bedzie kolo auta przechodzil na parkingu pod marketem bedzie Ci auto wyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chodzi mi o taką opcję że włączam np na noc tylko. Wiem że alarm w środku nic mi w tym względzie nie pomoże, myślałem o jakiś czujnikach ruchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wziąć pod uwagę ,że montując czujniki ruchu na zewnątrz auta (co jest raczej mało możliwe technicznie) będą one reagowały na każdy ruch przechodniów,zwierząt, przejeżdżających aut ,silniejszy podmuch wiatru itp. Musisz raczej szukać rozwiązania mechanicznego np opaski w kilku miejscach lub .coś podobnego. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako że mój samochód nie jest fabrycznie uzbrojony w alarm- posiada tylko diodę sygnalizacyjną- chciałbym założyć alarm. Bardziej ciekawi mnie taki, który sprawdzi się na zewnątrz, z tego powodu że już któryś raz kradną mi zaślepki sprysków, dekielki felg itp. Czy mozecie mi polecić jakieś czujniki ruchu bądź inne systemy. Czy ktoś z Was zakładał podobne ustrojstwa?

K...a dalej kradną te elementy? Brak słów.

Ja miałem w poprzednim aucie taki alarm że jak się np. kopnęło w koło, uderzyło w maskę, szybę czy coś to włączał się alarm pojedynczy i cichł, a jak się akcja powtórzyła przez 30 sekund to wył minutę (lub jak się wyłączyło pilotem). Ale nie pamiętam jaka firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno male pytanie wiec nie bede zakladal tematu

Jaki dziwk alarmu ma b6 ? Przerywane piszczenie ? Nie powinna wyc syrena ? Moze ma ktos filmik? Na yt nie moge znalezc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...