Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co kupić dziewczynie pod choinkę


MATI766

Rekomendowane odpowiedzi

ramka pod zdjęcie Twoje lub własne - tanio i praktycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielizna? RLY?

A Wy chcielibyście dostać gacie? :doh:

Poza tym wybór bielizny przez same kobiety nie jest łatwe a co dopiero przez mężczyznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś kupiłem bieliznę to była na jeden raz :grin:

Nie kala się :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup szafe na ubrania. Zawsze w niej nie ma miejsca, nic w niej nie ma i wogole ;-)

A tak na powaznie to karnet do spa, jak kolega wyzej napisal.

Dodatkowo zrob romantyczny wieczor. Zrob kolacje, swieca, wino. Platkami roz wysyp droge do lazienki, kup jakies kulki masujace do wspolnej kapieli w wannie. Kolo wannych niech stoi szampan i kieliszki. Po kapieli udajcie sie do sypialni. Zadbaj tam tez o swieczki, najlepiej zapachowe. Badz czuly i namietny. Po chwilach uniesien nie odwracaj sie tylkiem od razu tylko przytul sie do niej, poglaszcz po glowie, powiedz jej ile dla Ciebie znaczy, co do niej czujesz, pocaluj.

I to bedzie najwspanialszy prezent.

Uwierz mi - dziala. Bedzie zadowolona jeszcze przez wiele dni. A zadowolona kobieta to wdzieczna kobieta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja to ma j...a na tle bucików i torebek...zawsze mało-i nawet jak kupię w ciemno to będzie zadowolona....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myśle pragmatycznie. Jako że już po ślubie to robimy sobie prezent i kupujemy sobie coś do domu. W tym roku Będzie to taki lepszy ekspres do kawy, a w zeszłym roku był to telewizor .

Wysłane z hajźla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam myśle pragmatycznie. Jako że już po ślubie to robimy sobie prezent i kupujemy sobie coś do domu. W tym roku Będzie to taki lepszy ekspres do kawy, a w zeszłym roku był to telewizor .

Wysłane z hajźla

Jasne że tak, albo ty jej mikser ona tobie wiertarkę.

Najlepiej się po prostu zapytać, bo nic gorszego jak nietrafiony prezent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej się zapytaj a nie jak niektórzy jak widze na portalach ogłoszeniowych . sprzedam z powodu nie trafionego przezentu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej dużo nie potrzeba do szczęścia chce tylko żebym częściej / dłużej w domu bywał. ;-)

Sony Xperia Tapatalk Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest prezent (PS2) a nie jakieś maseczki:decayed:

Ogólnie, dziwne dla mnie jest jak można mieć problem z kupnem prezentu dla osoby z którą się jest? :facepalm:

Moja od razu wiedziała, że gwint to jest dobry prezent:naughty:

To masz wyrozumiałą panią:decayed:

Moja powiedziała ze na mnie wyda fortune a jak wybiorę coś do auta to nawet zeta nie da:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz wyrozumiałą panią:decayed:

Moja powiedziała ze na mnie wyda fortune a jak wybiorę coś do auta to nawet zeta nie da:facepalm:

Hehe dokładnie to samo usłyszałem:-)

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest prezent (PS2) a nie jakieś maseczki:decayed:

Ogólnie, dziwne dla mnie jest jak można mieć problem z kupnem prezentu dla osoby z którą się jest? :facepalm:

Moja od razu wiedziała, że gwint to jest dobry prezent:naughty:

hehe też dostałem gwint:grin:

---------- Post dopisany at 07:00 ---------- Poprzedni post napisany at 06:57 ----------

i nawet wiedziała że chce z regulowana twadością:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup szafe na ubrania. Zawsze w niej nie ma miejsca, nic w niej nie ma i wogole ;-)

Dodatkowo zrob romantyczny wieczor. Zrob kolacje, swieca, wino. Platkami roz wysyp droge do lazienki, kup jakies kulki masujace do wspolnej kapieli w wannie. Kolo wannych niech stoi szampan i kieliszki. Po kapieli udajcie sie do sypialni. Zadbaj tam tez o swieczki, najlepiej zapachowe. Badz czuly i namietny. Po chwilach uniesien nie odwracaj sie tylkiem od razu tylko przytul sie do niej, poglaszcz po glowie, powiedz jej ile dla Ciebie znaczy, co do niej czujesz, pocaluj.

I to bedzie najwspanialszy prezent.

Uwierz mi - dziala. Bedzie zadowolona jeszcze przez wiele dni. A zadowolona kobieta to wdzieczna kobieta :naughty:

Odnośnie szafy jestem w trakcie montażu :wink:

Odnośnie czułych słówek

A na serio ja tam lubię bieliznę jak już ktoś napisał prezent i dla Niej i dla CIebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...