Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pokrowiec na auto


rafal9119

Rekomendowane odpowiedzi

siema miał ktoś do czynienia z takimi pokrowcami na auto niestety moja fura zimuje pod chmurka a ranne skrobanie mnie wkur..a. dam dwa linki POKROWIEC ODDYCHAJACY na samochod S 431cm TYBOND (3735134598) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. lub POKROWIEC OSLONA NA DACH SZYBY SAMOCHÓD szybe (3743563309) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. ten sklep akurat jest w moim miescie. pisać wszystko co się da ,zle i dobre strony tych pokrowcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślałem nad czymś takim ale co zrobisz jak zdejmiesz ten pokrowiec z kupa śniegu wytrzepiesz i co do domu weźmiesz mokry do auta wsadzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sie zastanawiam nad kupnem takiego namiotu, warte to zachodu czy kasa wywalona w kosmos?

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny jak ten pierwszy tylko inny producent i powiem szczerze że szału nie ma.Trzeba trochę pokombinować żeby wiatr tego nie zdmuchnął niestety w zestawie są tylko ściągacze a po środku sznurek,który w dodatku słabo trzyma:facepalm: co do jakości to też zostawia dużo do życzenia.Ja płaciłem dwa razy więcej w zeszłym roku.Radze się jeszcze zastanowić albo poszukać czegoś lepszego bo za te pieniądze to nie można się wiele spodziewać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ma jeszcze jedną cholerną wadę. musi być czyste w środku, wystarczy że spadnie na ziemię, lub poprostu dostanie się do tego piachu i innego syfu i podczas ściągania rysujesz lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,zostawiłem autko na tydzień w tym czasie podwiało tam trochę syfu..jak zdjąłem to było nieciekawie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale od oblodzenia szyb to cos chroni? Dziewczyna na clio to chce bo pod chmurka trzyma i nazeka ze jakas masakra jest. Pomoze taki kaptur czy lepiej karton z biedry?

Wysłane z mojego HTC Desire X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje autko niby trzymam w garażu ale też zastanawiam się nad takim pokrowcem, bo po tygodniu przestoju jest na nim gruba warstwa kurzu (na czarnym szczególnie to widać, a jeżdżę teraz 2-3 razy w miesiącu). Jaki możecie mi polecić? Chodzi mi szczególnie o materiał. Przeglądałem na różnych aukcjach, ale tam każdy jest "najlepszy"... . Koniecznie musiałby być oddychający, bo po umyciu i zapakowaniu w taki pokrowiec nie chciałbym żeby "zakisł" a wiadomo że trochę wilgoci zostanie. Pytanie tylko jaki materiał będzie najlepszy? Doradzicie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...