Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czekamy na efekt. Powinno być lalka :banan:

Opublikowano

Ile z ciekawości za malowanie dajesz od sztuki? Kolor ma znaczenie na cenę?


Jak pójdzie w czarny połysk jak pisałeś to będzie bajka!

Opublikowano

Ile z ciekawości za malowanie dajesz od sztuki? Kolor ma znaczenie na cenę?

Jak pójdzie w czarny połysk jak pisałeś to będzie bajka!

18tki 96zł za sztukę z fakturą VAT, Marex Tychy - będzie czarny połysk.

Kolor nie ma znaczenia, znaczenie ma wielkość felgi.

W sumie z malowaniem felgi będą kosztować 1650 zł :wink:

Można było jeszcze taniej to zrobić w Katowicach (250 zł) ale gość miał terminy 3-4 tygodnie i rozmawiał zemną odwrócony, schylony z rowem prawie na wierzchu więc zabił moje poczucie estetyki i pojechałem do Tych, Tychów czy jak tam :wink:

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

rozmawiał zemną odwrócony, schylony z rowem prawie na wierzchu więc zabił moje poczucie estetyki i pojechałem do Tych, Tychów czy jak tam

Można zawsze zamknąć oczy :whip2::grin::wink:

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

W sumie z malowaniem felgi będą kosztować 1650 zł

Dobry deal!

Opublikowano

18tki 96zł za sztukę z fakturą VAT, Marex Tychy - będzie czarny połysk.

Kolor nie ma znaczenia, znaczenie ma wielkość felgi.

W sumie z malowaniem felgi będą kosztować 1650 zł

Można było jeszcze taniej to zrobić w Katowicach (250 zł) ale gość miał terminy 3-4 tygodnie i rozmawiał zemną odwrócony, schylony z rowem prawie na wierzchu więc zabił moje poczucie estetyki i pojechałem do Tych, Tychów czy jak tam

Szkoda, że nie mieszkam na Śląsku. Sam na przyszły sezon będę chciał przemalować koło gdzieś w Świętokrzyskim, albo w Warszawie, ale z tego co się orientowałem to ciężko o takie ceny.
Opublikowano

18tki 96zł za sztukę z fakturą VAT, Marex Tychy - będzie czarny połysk.

Kolor nie ma znaczenia, znaczenie ma wielkość felgi.

W sumie z malowaniem felgi będą kosztować 1650 zł

Można było jeszcze taniej to zrobić w Katowicach (250 zł) ale gość miał terminy 3-4 tygodnie i rozmawiał zemną odwrócony, schylony z rowem prawie na wierzchu więc zabił moje poczucie estetyki i pojechałem do Tych, Tychów czy jak tam

Szkoda, że nie mieszkam na Śląsku. Sam na przyszły sezon będę chciał przemalować koło gdzieś w Świętokrzyskim, albo w Warszawie, ale z tego co się orientowałem to ciężko o takie ceny.

Tu jest duża konkurencja, jest pełno lakierni proszkowych.

Od biedy zawsze można felgi wysłać , zrobisz 2 paczki po 2 felgi i zapłacisz za kuriera w obie strony niecałe 70 zł.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Spoko felgii, sam takie mam :D

Nie występują one może w 19 lub 20 calowej wersji ?

Opublikowano

1Felasie.jpg

4Felasie.jpg

7Felasie.jpg

6Felasie.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

Nice.

Ps: jak widac przy okazji ścianę garażu pojechales czarnymi szlaczkami

Opublikowano

Kurde, jednak felga w głębokiej czerni nie widzi mi się, myslałem że się przekonam, ale jednak nie. Zlewa sie oponą i optycznie ją zmniejsza. ja widziałbym grafit tutaj.

Opublikowano

czarna musi mieć mało skomplikowany wzór inaczej ginie.

Opublikowano

Albo czarny mat albo ciemny grafit mniej się zlewa z oponami.

Tapniete z SGS7

Opublikowano

Czarny mat też zlewa się bo opona najczęściej tez matowa ;)

Opublikowano

mat na takiej feldze się robi po jednym dniu na dworze.

1.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=6153225224

2.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=6153066180

które lepsze ? :)

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

Opublikowano

obydwie propozycje to chyba repliki oryginalnych felg

Edytowane przez yanosho

Opublikowano

obydwie propozycje to chyba repliki oryginalnych felg

chyba tak, bo sprzedawca się nie odezwał jak go o to zapytałem.

Szukam dalej...

Opublikowano

Witam felgi przód 8.5j et45 19' tył 9,5j et45 19' pytanie jakie opony zakładać? Żeby nic nie tarlo i się ładnie spasowało? 1Ba będzie eibach zakładany. Napęd Quattro jeśli to ma jakieś znaczenie ;)

Edytowane przez Mikołaj Straszewski

Opublikowano

Do napędu quattro musisz mieć wszystkie felgi tej samej szerokości i opony w tym samym rozmiarze inaczej będzie się robił inny obwód koła

jedynie z ET możesz poczarować

Opublikowano

a może takie z Passata CT

ET41, 19, 8 cali szerokości, opona 235/35

PassatCC.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.