Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu, Kris0112 napisał:

Witam może ktoś doradzić lub ma założone i się pochwali foto jak wgląda a4 b8 avant na feldze 18" opona tylko 245/40/18 od a5 fotka poniżej, bo zamierzam zamienić felgi na jakiś inny wzór niż pięcioramienne sline i mam dylemat co wybrać.

 

 

dscf0523.jpg

Siemanko,

 

Fotka sedana na 18 z oponami 245/40. Obecnie leżą w garażu i się kurzą, więc komplet na zbyciu.

3.JPG

8.JPG

Opublikowano

Dzieki. Koledzy ale szukam opini na ten model ze zdjecia konkretnie. Bo sam mam teraz 18" sline piecioramienne i chce je zmienic na jakieś inne ciekawe 18. Wziolbym 19" ale mam nowki sztuki opony na 18 i chce je zachowac;)

Edytowane przez Kris0112

Opublikowano

Witam,

Mam pytanie, mianowicie posiadam felgi jak powyżej 18 cali na oponach 245 40 18 oryginalnie w S Line 2014r. Nie sprawdzałem jeszcze ET. Teraz pytanie czy takie same felgi 19 od A6 9J ET 32 będą pasować? Dziękuję z góry za jakieś podpowiedzi. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
1 godzinę temu, rafal.halub.rh napisał:

Witam,

Mam pytanie, mianowicie posiadam felgi jak powyżej 18 cali na oponach 245 40 18 oryginalnie w S Line 2014r. Nie sprawdzałem jeszcze ET ale prawdopodobnie 29 przy J8.5. Teraz pytanie czy takie same felgi 19 od a6 9J ET 32 będzie pasować? Dziękuję z góry za jakieś podpowiedzi. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

A jakie dokladnie masz kolego te 18"?? Który wzór?

Opublikowano

Takie jak na zdjęciu powyżej, na Audi.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Sorry, że niepotrzebnie pytałem, znalazłem o tym kilka postów wcześniej, że 9J ET 33 to idealnie pasuje.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Koledzy rozglądam się za felgami i chcę kupić takie http://allegro.pl/alufelgi-18-5x112-audi-a3-a4-b7-b8-a6-c5-c6-c7-i6683418306.html

Czy te parametry kół i opon będą pasować do A4 B8 z 2011r? Na wlepce mam coś takiego https://zapodaj.net/b3fc8dc95a163.jpg.html

opona: 245/40/18

felga:

8J,

otwór centrujący 66,5mm,

ET47, 

5x112

Zawieszenie mam 1BA. Czy nic nie będzie tarło jak założę amorki 1BE + sprężyny obniżające Eibach?

Bardzo proszę o pomoc

 

 

Edytowane przez Osta

Opublikowano

Nie jest to ten sam model ale podobny, może to ci w czymś pomoże.

 

IMG_6392.JPG

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Takie pytanie na szybko czy felga 19" 8j et27 z opona 245/35/19  bedzie przycierać w a4 b8 na zawieszeniu 1bv? 

 

I jak wyglada sprawa na tym zawieszeniu felg 18" 8.5j et 29 i opona 245/40/18 bedzie przycierac? Jestem w trakcie kupna felg i nie wiem co wybrać. Jak mozna to  prosze o odpowiedz w miare szybko. Dzieki

Opublikowano

Panowie potrzebuje waszej porady, planuje założyć alufelgi 19'' 8,5J bądź 9J do A4 B8 Sedan i zastanawiam się jaką oponę wybrać, 245/35/19? byłaby odpowiednia konfigurując to z zawieszeniem gwintowanym? nie będzie przycierek? Dzięki

Edytowane przez emil.66

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam,

Może komuś się przyda: Auto to B8.5 2014r S line zawieszenie 1BV felgi 8J ET47 i opony 245/40/18 tak wyjechał z fabryki choć nie zachwyca bo wpadły do środka. Myślę, żeby zastosować dystansy.

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Po pierwsze pamiętaj, że musisz mieć felgi przód i tył tej samej szerokości ze względu na napęd quattro  

Opublikowano

ok, tak myślałem zeby założyć 4x245x35 albo 255x35 tylko jak by to sie razem zgrało? 

Bo chyba felgi mogą być szersze aby tylko opony były takie same.

Z tego co wyczytałem to może być 5% różnicy w obwodzie przy Q ale już sam nie wiem czy to dobry pomysł :/

Opublikowano

różnica w szerokości felgi również daje zmianę w wysokości obwodu koła przy tej samej oponie 

Opublikowano

Witam !!!

jestem po przymiarce felg 18 et29 8.5 szerokość opony 245/40/18 oryginały od a5. A4b8 jest na seryjnym zawieszeniu bez żadnych S-line :) . I tu moje pytanie i prośba czemu koła wyglądają po za błotniki ? chodzi o przód, czy da coś zmiana opon na węższe ? 225/45/18.Może jakieś foty bardzo bym prosił :) sorry jeśli coś nie tak bo od dziś jestem użytkownikiem :) pozdrawiam

Opublikowano

A co to za felga i opona? Ja mam takie zimowki z s5 o nic nie wystaje... Zdjecia masz w moim profilu.

Tapniete z SGS7

Opublikowano
16 godzin temu, LukiKRK napisał:

A co to za felga i opona? Ja mam takie zimowki z s5 o nic nie wystaje... Zdjecia masz w moim profilu.

Tapniete z SGS7
 

OD A5 Z 2012 8.5J ET29 OPONY 245/40/18 PRZÓD WYSTAJE PONAD BŁOTNIKI 

17160672_1381278991946312_612825300_n.jpg

Edytowane przez mat4455

Opublikowano
OD A5 Z 2012 8.5J ET29 OPONY 245/40/18 PRZÓD WYSTAJE PONAD BŁOTNIKI 
17160672_1381278991946312_612825300_n.jpg.1c6995415926153ead92d08698ee8026.jpg


Kurcze dziwne jest wiele watkow na forum z potwierdzeniem tego co ja pisze tj. ze takie 8.5j et29 wchodza idealnie i na gumie 245 40 r18 nic nie wystaje.

Tapniete z SGS7

Opublikowano
5 godzin temu, LukiKRK napisał:

 


Kurcze dziwne jest wiele watkow na forum z potwierdzeniem tego co ja pisze tj. ze takie 8.5j et29 wchodza idealnie i na gumie 245 40 r18 nic nie wystaje.

Tapniete z SGS7
 

 

Dlatego szukałem szukałem takich aż znalazłem za montowałem a tu zonk :) tył jest ładnie a przód jednak za szeroko koła na sprzedasz 513612189

Opublikowano
Dlatego szukałem szukałem takich aż znalazłem za montowałem a tu zonk [emoji4] tył jest ładnie a przód jednak za szeroko koła na sprzedasz 513612189


Jaka to opona. Zawias moze 1ba?

Tapniete z SGS7

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.