Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temat odnośnie kół do Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co myślicie o tych felgach http://dawmac.eu/Concept-V44-19-85JET42-95JET40-5x112 , o ich trwałości przede wszystkim. Wiem, że trochę urzytkowników audi wrzuca je do swoich aut, ale zastanawiam się jak z ich trwałością itp. Ja brałbym 4 sztuki o parametrach 19" 8.5J ET42 i na to opony hankook 245/35/19. Zastanawiam się również czy ten rozmiar będzie znośny w komforcie względem 18" (bezpieczny wybór i nie wiem na co się zdecydować, najchętniej bym się z kimś przejechał na 19" w b8 ale nie mam takich znajomych w realu). Większość moich dróg to Warszawa + co jakiś czas traska. Trafiają się też odwiedziny na wsi, ale tam nawet na 16" toczę się 35 km/h miejscami, więc nie oczekuję szału na offrodzie. Zawias będzie eibach pro kit + sachs amortyzatory. Dzięki z góry za opinie. Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie

Czy taka konfiguracja będzie ok? 245/35/19 ET35 (bo sa jeszcze felgi z ET42) - chciałbym się upewnić i skorzytać z waszego doświadczenia czy ET35 przy 19" będzie dobrze się sprawdzać, z tego co przeczytałem na forum powinno być ok. Ale gdyby ktoś fachowo mi się pod tym podpisał to zamawiałbym spokojniej. Dzięki wielkie

Opublikowano
4 godziny temu, akkarin napisał:

Panowie

Czy taka konfiguracja będzie ok? 245/35/19 ET35 (bo sa jeszcze felgi z ET42) - chciałbym się upewnić i skorzytać z waszego doświadczenia czy ET35 przy 19" będzie dobrze się sprawdzać, z tego co przeczytałem na forum powinno być ok. Ale gdyby ktoś fachowo mi się pod tym podpisał to zamawiałbym spokojniej. Dzięki wielkie

Ja mam taką konfigurację na lato (polift) ....opona 245/35/19 , felga 8,5j et 35 na zawieszeniu 1BV i jest bardzo dobrze - nic nie obciera.

Opublikowano

ja mam 245/35/19 8j i et 27 i rozmiar sie sprawdza idealnie ;) nawet by sie można pokusić o lekki dystans na tył....

Opublikowano
1 godzinę temu, PIXI napisał:

Ja mam taką konfigurację na lato (polift) ....opona 245/35/19 , felga 8,5j et 35 na zawieszeniu 1BV i jest bardzo dobrze - nic nie obciera.

No to wlatuje ET35 i powinno być zacnie. Dzięki za info

Opublikowano
W dniu 15.02.2018 o 20:33, akkarin napisał:

Zawias będzie eibach pro kit + sachs amortyzatory

Dobrze by było, żeby ktoś się wypowiedział - czy przy takim zestawieniu jak podałeś będzie wszystko Ok .

Ja Ci napisałem o 1BV , poczekaj z zamówieniem ...

Opublikowano

No ja będę zakładał do tego zawias Eibacha pro kit, więc pójdzie -35/-30 w dół od 1BA który teraz mam więc to chyba okolice 1BV. Więc wydaje się być ok. Gibons gdzieś wspominał, że nawet ET32 dobrze siedzi. To tutaj by był jeszcze ET03 zapasu.

Opublikowano

ja mam zawias eibach sportline - 45/-35 koło 255/35/r19 8,5 J et 43 i nic nie przyciera, jeszcze z 5mm dystans można by założyć myśle. Co do pro-kitów widziałem b8 na 19' 8,5j et 32 opona 255/35 i nie przycierało, także w/w zestaw można zakładać

Opublikowano
Godzinę temu, akkarin napisał:

No ja będę zakładał do tego zawias Eibacha pro kit, więc pójdzie -35/-30 w dół od 1BA który teraz mam więc to chyba okolice 1BV. Więc wydaje się być ok. Gibons gdzieś wspominał, że nawet ET32 dobrze siedzi. To tutaj by był jeszcze ET03 zapasu.

Jeśli jest tak jak piszesz (w dół okolice 1BV)  , to bez problemu et 35 możesz brać .

 

Opublikowano

ja mam koledzy zawias 1bv felga lato 19" 8j et 27 opona 245/35/19 i nic nie przyciera nawet lekki dystans tyl można by sie kusić wiec na et 35 i 8.5j powinno podejsc idealnie...

przycierka jest dopiero przy feldze opona 255/35/19   9j i et 33 i zawias 1bv sprawdzone

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hej!
Dopiero zapoznaje się z autem, nie jestem żadnym specem motoryzacji, ale od czasu posiadania a4 w sumie coś tam sobie czytam.
Planuje zmienić opony na 19/20 cali + do tego jakieś felgi w graniach 3-4 tys. żeby wszystko wyszło liczę. Czy jakaś dobra duszyczka napiszę mi jakich rozmiarów opon + felg mam szukać, ew firma?
Za jakiekolwiek informacje będę wdzięczny.

Edytowane przez ferytek

Opublikowano
4 godziny temu, ferytek napisał:

Hej!
Dopiero zapoznaje się z autem, nie jestem żadnym specem motoryzacji, ale od czasu posiadania a4 w sumie coś tam sobie czytam.
Planuje zmienić opony na 19/20 cali + do tego jakieś felgi w graniach 3-4 tys. żeby wszystko wyszło liczę. Czy jakaś dobra duszyczka napiszę mi jakich rozmiarów opon + felg mam szukać, ew firma?
Za jakiekolwiek informacje będę wdzięczny.

Felgi szukaj najlepiej 8,5J przy tylu calach. ET będzie dobre od 30 do 35 ewentualnie do 47 + dystans 15mm. Opony pakuj 245.35.19

Opublikowano

Panowie pytanie 

komplet felg 18

przod 7.5 ET 36

tyl 8.5 ET 30

potrzeba wrzucić jakies opony żeby wyglądało to podobnie z boku 

planowałem standardowo 225/40/18 ale przy tych szerokościach 7.5 i 8.5 może to wyglądać różnie 

czy lepiej dać 225/40 na przód a 235/40 na tył?

moze ktoś ma orientacje i wie jak to ugryźć 

Opublikowano

Witam u mnie 19 cali et 35  szerokosc 8 oponki sa 245/35/19 z przodu a tył 255/35/19.  Ale mowie od razu ze nie załadowałem go nigdy w 5 osob plus bagaznk wiec nie weim jak tył. Czy nie bedzie tarł. I chciałem jeszcze spytac bo felgi sa OZ Canyon II rozmiar 19 cali ogolnie fajna felga uwazam ale czy ktos moze powiedziec jak zawieszenie sie sprawuje na naszych drogach??? Czy co roku nie trza bedzie robic??? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kupilem 245 40 18 felgi 18 8.5 et29 i d*pa przód wystaje

Powiedzcie mi czy jak wymienie przod na 235 to sie schowaja?ee2c412cd5602eb3241f9ebce079263c.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam. Raczej sie nie schowaja bo tu chodzi o ET felgi. Tak ze opona wezsza nic nie da. Felgi by trza zmienic na inne ET. Ja mam 245 szerokosc i jest git. 

Opublikowano

Kurde ale do B8 et 29 jest zalecane i nawet na forum padały hasła że przy tym et 29 felga najlepiej się prezentuje na samochodzie?

Jakie masz et?

Zmiana opon na 235 czyli 10mm mniej szerokości a na tej oponie jak patrzy się z góry z przodu to wystaje opona a felga jest schowana

Ma ktoś z was taką konfigurację ?

 

 

Widok z gory

b2cd726023373689ef15e2ad5bdf3e89.jpg

Opublikowano

Sama felga jest równo z nadkolem ale.. Opony w zależności od producenta różnią się szerokością przy tym samym rozmiarze. Rant też zwykle wystaje poza felgę z wiadomego względu. Im niższy zawias tym większy negatyw i góra ładniej spasowana. Według mnie taki zestaw najsłabiej wygląda na komforcie 1ba

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Sama felga jest równo z nadkolem ale.. Opony w zależności od producenta różnią się szerokością przy tym samym rozmiarze. Rant też zwykle wystaje poza felgę z wiadomego względu. Im niższy zawias tym większy negatyw i góra ładniej spasowana. Według mnie taki zestaw najsłabiej wygląda na komforcie 1ba

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka


To jak to mam poprawic? Jestem bliski klikniecia i kupienia 235 40 18. Brac? Sa to opony debica presto uhp2

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Najlepszym wyjsciem bedzie niższe zawieszenie. 1bv i bedzie to wygladac duzo lepiej lub jakiś kit -30

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.