Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z kierunkowskazami. PILNE! POMOCY!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od wczoraj mam problem z kierunkowskazami, świecą cały czas, nie migają, nawet po wyjęciu kluczyka ze stacyjki kierunki świecą... Szukałem w innych tematach ale tam chociaż działają awaryjne a u mnie nic, ani awaryjne ani kierunki, poprostu cały czas świecą, sprawdzałem przerywnik pod przyciskiem do awaryjnych, niby blaszka normalnie odbija czyli przerywa a problem nie znika. Sprawdzałem bezpieczniki, wszystko ok. Ktos podpowiadał że może zwarcie ale gdzie szukać??? Pomóżcie bo bez auta jak bez ręki

Opublikowano
Witam, od wczoraj mam problem z kierunkowskazami, świecą cały czas, nie migają, nawet po wyjęciu kluczyka ze stacyjki kierunki świecą... Szukałem w innych tematach ale tam chociaż działają awaryjne a u mnie nic, ani awaryjne ani kierunki, poprostu cały czas świecą, sprawdzałem przerywnik pod przyciskiem do awaryjnych, niby blaszka normalnie odbija czyli przerywa a problem nie znika. Sprawdzałem bezpieczniki, wszystko ok. Ktos podpowiadał że może zwarcie ale gdzie szukać??? Pomóżcie bo bez auta jak bez ręki

znajdz kogoś na wymiane włącznika od awaryjnych, a może masz dołożony centralny zamek z pilota, któremu coś nie pasuje

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzałem włącznik od awaryjnych, wyciągnąłem cały z przerywnikiem no i normalnie działa, normalnie diody podświetlają jak wcisne, przerywnik odbija... jak całkiem odłączyłem przerywnik od zasilania to światła i tak nie zgasły... Jak narazie jedynym rozwiązaniem jest odłączenie akumulatora. A co do centralki to nie mam z pilota...

Opublikowano
Sprawdzałem włącznik od awaryjnych, wyciągnąłem cały z przerywnikiem no i normalnie działa, normalnie diody podświetlają jak wcisne, przerywnik odbija... jak całkiem odłączyłem przerywnik od zasilania to światła i tak nie zgasły... Jak narazie jedynym rozwiązaniem jest odłączenie akumulatora. A co do centralki to nie mam z pilota...

świecą wszystkie, czy jedna strona?

Opublikowano
  • Autor

Swiecą wszystkie

Opublikowano

Sprawdż czy nie było założonego alarmu wcześniej (za poprzednich właścicieli).Zobacz czy nie masz jakichś dodatkowych bezpieczników nad kolanami kierowcy(Trzeba zdjąć osłonę).

Opublikowano
  • Autor

Panowie, nie było żadnego alarmu wcześniej. Wczoraj rozebrałem pół auta żeby wyjąć wszystkie przekażniki, ale nic... żaden przekaźnik się nie "zwarł" a nawet przy wyjmowaniu przekaźników kierunki nadal nie zgasły. Pytałem dzisiaj jednego elektryka i podsunął, że może być zwarcie w stacyjce, że dostała się wilgoć itp. Czy rzeczywiście tak może być? I jak się do tego zabrać? Jak wymontować stacyjkę i na co patrzeć? Słyszałem że jest tam jakaś kostka i że w razie czego wystarczy ją wymienić...

Opublikowano

Stacyjka jeżeli nie jest włączona to nie ma nic wspólnego z kierunkami.Jeżeli masz hak to sprawdż instalację do niego. Kierunki to przewody koloru czarny z zielonym paskiem i czarny z białym.

Opublikowano

U siebie miałem tydzień temu problem z kierunkami ale u mnie przerywacz się załączał sam z siebie ( ale u mnie kierunki wtedy się nie załączały ) . U mnie przyczyną byłą padnięta manetka kierunków. W każdym bądź razie jak wtedy szukałem to coś kojarzę że znalazłem na forum, że przed liftem przerywacz od kierunków nie był zintegrowany z włącznikiem awaryjnych. Na pewno wyciągnąłeś wszystkie przekaźniki które znajdują się nad nogami kierowcy ?

Opublikowano
  • Autor

Panowie... pół auta w częściach i nic nie znalazłem. Dopiero tak jak kolega rico37p zasugerował, instalacja od haka... masakra. Przy okazji demontażu wielu plastików itp. pałamałem kilka elementów, zima nie sprzyja takim naprawom. No nic, dodatkowe koszty są nieuniknione, uczulam na to innych forumowiczów. Tamat nieaktualny, usterka usunięta. POZDRO

Opublikowano
Panowie... pół auta w częściach i nic nie znalazłem. Dopiero tak jak kolega rico37p zasugerował, instalacja od haka... masakra. Przy okazji demontażu wielu plastików itp. pałamałem kilka elementów, zima nie sprzyja takim naprawom. No nic, dodatkowe koszty są nieuniknione, uczulam na to innych forumowiczów. Tamat nieaktualny, usterka usunięta. POZDRO

to napisz co było..?

Opublikowano

świecą wszystkie, czy jedna strona?

A jak jedna to co?

Pytam z ciekawości bo spotkałem się kiedyś z podobnym przypadkiem.

Opublikowano

świecą wszystkie, czy jedna strona?

A jak jedna to co?

Pytam z ciekawości bo spotkałem się kiedyś z podobnym przypadkiem.

przełącznik awaryjek

Opublikowano
  • Autor
Panowie... pół auta w częściach i nic nie znalazłem. Dopiero tak jak kolega rico37p zasugerował, instalacja od haka... masakra. Przy okazji demontażu wielu plastików itp. pałamałem kilka elementów, zima nie sprzyja takim naprawom. No nic, dodatkowe koszty są nieuniknione, uczulam na to innych forumowiczów. Tamat nieaktualny, usterka usunięta. POZDRO

to napisz co było..?

jak wyżej, wiązka elektryczna od haka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.