Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oswietlenie wewnetrzne nie działa


msyogi0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie oświetlenia w aucie, czy pompka, pochodząca z innego audi, może być przyczyną tego że co jakis czas oświetlenie w aucie zaczyna wariować, i tylko w przypadku gdy otwieram drzwi kierowcy, tak samo nie działa otwierania bagażnika, moge jefynie otworzyć za pomoca kluczyka,

dodam jeszcze że jezelo otworzę klape bagażnika, na fisie normalnie pokazuję info odnośnie otwartej klapy, jednak jeśli otwieram drzwi kierowcy czasami pokazuję info o otwrtych drzwiach czasami nie, śewiatło się zapala i gasni w odstepie co sekundę, nie wiem o co chodzi, czy to może być winna innej pompki? Mam a4 2001 avant s line, a aktualna pompka pochodzi z audi a4 1998r, tak samo nie działa mi pilot centralnego, ale to juz osobny wątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to w A4 B5 nie było czegoś takiego jak S-line :facepalm:http://a4-klub.pl/nadwozie-14/all-b5-pakiety-wewnetrzne-157833/

Mi to bardziej wygląda na uszkodzony mikro-styk w zamku drzwi kierowcy.

W innym wątku pisałeś, że samochód możesz otworzyć jedynie kluczykiem. Czy po przekręceniu zamka w drzwiach otwierają się wszystkie drzwi (czy pompka "buczy"?) czy tylko kierowcy (bez udziału pompki)? Jeżeli otwierają się tylko drzwi kierowcy to może być tak, że klapa jest cały czas zamknięta przez moduł centralnego i dlatego nie reaguje na mikro-styki w klapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewody na mikrostyku były zasniedziale, rozebralem drzwi, zdemontowalem zamek, przeczyscilem wszystkie wtyki, i działa elegancko, ba nawet sie dowiedziałem ze mam brzeczyk który przypomina o wyłączeniu świateł, oraz podświetlenie nóg działa przy pedalach.

Mam jeszcze jedno pytanie, na fisie pokazuje mi juz nirmalnie info o otwartych drzwiach kierowcy oraz klapie bagażnika, natomiast nie mam tego gdy otwieram pozostałe drzwi. Lampka w drzwiach, ta czerwona działa, oświetlenie wnętrza teraz sie uruchamia ale nie pokazuje na fisie, co moze byc przyczyną?

4epe4adu.jpg

evutu8ut.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...