Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odpalanie audi 1.6 po lekim mrozie I coś jest nie tak


r.kuderawiec

Rekomendowane odpowiedzi

Odpalanie audi 1.6 po lekim mrozie I coś jest nie tak

Witam dzis rano odpalalem audi byl leki mroz ok -5 wsiadam odpalam odpaliła od strzała ale co dziwne po odpaleniu chodził silnik bardzo nierówno i zgasł odpaliłem drugi raz i audi pracowała normalnie dodam ze mam wstawioną nową pompke paliwa nie byle jaką firmy boscha nowe świece filtr paliwa Nie wiem dlaczego tak sie dzieje możecie pomóc bo zima dopiero sie zaczyna a ja nie odpale auta jak bedzie -20

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś miał diesla i takie coś by się stało to bym powiedział spuść wodę z filtra paliwa. A przy benzynie to nie wiem Może to tylko jednorazowy wyskok. A gdzie tankujesz paliwo ?

Jak by się błąd powtarzał to masz dużo czynników które mogą powodować usterki np w moim poprzednim aucie podczas jazdy wzrosły obroty na biegu jałowym (I nie spadały) okazało się że zawiesił się silniczek krokowy po zgaszeniu auta problemu już się nigdy nie pojawił. Ale jak masz troche pienieðzy to podjeź na diagnostykę komputerem bo powinien byc błąd w kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliwo tankuje z najepszej stacji w Elblągu LOTOS Więc nie powinno być problemu z paliwem :wink:mam w ogole do bani akumulator tzn jakoss ppali naa nim ale ogolnie jest slaby mozee on cos tu psuje

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naładuj aku. lub zmień na nowy i obserwuj czy objaw się powtórzy. Czy maszLPG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mam lpg Ale co do akumulatora to nie jest nowy ani w dobrej kondycji moze byc wina akumulatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma akumulator do tego jak silnik już zapali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...