Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robimy spotkanie już na letnim felunku w przyszły weekend ?? Będę akurat w Tbg na sobotę.

Opublikowano
  • Autor

ok pochwale sie na pewno tym i nie tylko tym..hmm można by coś zorganizować,ale ja jeszcze wstrzymuje sie z letnimi oponami..i jeśli dojdę z autem co go boli:facepalm:

Opublikowano

Mi pasuje jak najbardziej tym bardziej, że pogoda się robi :D

xBLADEx: co mu się dzieje?

Opublikowano
  • Autor

a mam coś takiego ze jak jest auto zimne to turbina ciągnie jak trzeba..a gdy sie juz rozgrzeje do 90 to mi sie auto zamula i jedzie jak by nie mogło..tak jak by komputer turbo odcina czy cos

Opublikowano

Podłączymy vaga i sprawdzimy co jest na rzeczy.

Opublikowano
  • Autor

Turbo uszczelnione i wyczyszczone

wp_20140320_002anz0w.jpg

spoko,tylko jeśli bedzie sie chciało moje audi połączyć z Vagiem..bo jakiś ma kaprys i nie chce.:kwasny:

---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ----------

Dobra problem sie wyjaśnił do wymiany mam zawór ciśnienia doładowania..Jaki polecacie kupic?

---------- Post dopisany 22-03-2014 at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany 21-03-2014 at 20:28 ----------

Przygotowania do sezonu 2014.Ten rok prze śmigam na 15-nastkach.:facepalm::kwasny:

wp_20140322_002mik2k.jpg

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

No i ch...święta nie udane..dziś padła mi skrzynia biegów :kwasny: zaraz mnie rozniesie

---------- Post dopisany 28-04-2014 at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2014 at 16:54 ----------

Skutki rozwalonego synchronizatora:facepalm:

wp_20140428_00109rmk.jpg

Opublikowano

Szybki kurs na Jeziórko i bierz skrzynię z AFN ;) EEN, DHF

Nie sądzę żeby synchronizator tak rozje..ł koła zębate

Opublikowano

Zozwali bo zęby w tych skrzyniach są już cienkie od przelotu i tak się robi właśnie jak na załączonym obrazku.

Kubuś, do Twoich modów może chcesz lampki led do wnętrza bo kolega mój z terenu robi i całkiem ładne są a efekt super.

Opublikowano
  • Autor

Lampki juz sa wszystkie w ledzie w środku..a nie mam dobrego aparatu żeby pokazać efekt. Jeszcze wpadną na pokład czerwone i biała w boczki..myślę jeszcze żeby dać dwie czerwone na klapę bagażnika..tylko nie wiem gdzie to podłączyć.

---------- Post dopisany 10-05-2014 at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2014 at 08:31 ----------

Wczoraj wpadły na pokład poliftowe lampy na przód.:decayed:

Kilka fotek z prac przy aucie i efekt po kilku godzinach walki z kablami:facepalm:

Tak było przed:

wp_20140509_001cxdju.jpg

Konfrontacja z błotnikami:

wp_20140509_003c2k1l.jpg

wp_20140509_002c1f8n.jpg

wp_20140509_006ftj1f.jpg

No i efekt końcowy.:banan:

wp_20140509_007s7ey8.jpg

wp_20140509_008q5i42.jpg

Opublikowano

masz nówka lakier i tniesz szlifierka bez zabezpieczenie ????????????????????????????

Opublikowano
  • Autor

wszystko było pod kontrolą i zabezpieczone..nic nie zarysowane itp..nie martw sie.Pod koniec miesiąca zakładam w końcu Bose i ogarniam do końca środek auta.

Opublikowano

Jakie lapmy wstawiles ? Nowe czy uzywki ?

Opublikowano
  • Autor

Używki ori Valeo

---------- Post dopisany 18-05-2014 at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany 12-05-2014 at 08:15 ----------

Taka fota na szybko.

wp_20140518_001hrb1b.jpg

Opublikowano

no to ma teraz ryja jak mój :) po zakupie

Opublikowano
  • Autor

Dzisiejszy wypadzik na rybki..no i bez foty sie nie obyło:wink:

wp_20140525_003ifq52.jpg

Od jutra zaczynam prace nad środkiem auta..foty beda na bieżąco.

Opublikowano

Przód się odmłodził +1 :thumbup1:

Opublikowano

ładnie mordka wygląda ładnie :kox:do przodu powoli a będzie dobrze :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dziś całe auto w rozsypce..montaż bose i paru innych rzeczy:banan:..wkrótce kilka fotek z prac:wink:.. ale zaczynają sie problemy:kwasny:

Dzieki za miłe słowa:hi:

---------- Post dopisany 28-05-2014 at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2014 at 19:28 ----------

Bose juz w aucie i dziś odpalone:banan:

wp_20140528_001hxrq7.jpg

:facepalm:bez komentarza

wp_20140528_002n0si5.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.