Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 2.8 V6 quattro - Golden Magic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

jestem nowy na forum a B5 to moje pierwsze Audi :)

Trafiło mi się 2.8 v6 quattro od znajomego :)

Co do wyposażenia to jeszcze sam nie do końca wiem co ma a czego nie więc mile widziane rozkodowanie VIN'u albo coś :)

Poprzednio miałem BMW i tam wszystko fajnie było rozpisane.

WAUZZZ8DZYA133182

Z tego co wiem :

2000 r.

quattro

klimatronic

xenony

8x airbag

audio BOSE (zmieniarka + sub)

Zdziwiłem się trochę że autko nie posiada ESP i zastanawia mnie co oznacza kontrolka EPC która gaśnie po odpaleniu auta?

Co do fotek :

17427025956002307302.jpg

58035913578359641116.jpg

26854171058143667042.jpg

73472141509888867535.jpg

73820697427077084224.jpg

Po zakupie już zmieniłem olej (pełen syntetyk Mobila) i filtry (wszystkie).

W piątek jadę na wymianę łożyska prawy tył i zastanawiam się nad pozbyciem się katalizatorów - podpowie ktoś czy to mądry pomysł ?

:)

Opublikowano

pozbywaj się, fajna opcja wyposażenia :wink:

Opublikowano

Ładny egzemplarz, wnętrze też na duży plus jak dla mnie :) Hm przez wycięcie kata mocy zbytnio więcej nie uzyskasz, to wolnossak więc łatwo więcej ps nie uzyskasz ( jeśli chodzi ci oczywiście o moc ):) ale kultura pracy V-ki to odwdzięcza

Opublikowano

Jak się pozbędziesz będzie trochę bardziej "rasowo" chodził. BTW 2 pełne katy 0,5tyś zł.

Musisz mieć niski przebieg, jeśli skóra na kierce oryginalna tak wygląda.

Co do ESP, po co komu wspomagacze w Quattro? ESP w Q to jak seks w gumie :grin:

Opublikowano

świetna kompozycja, dobra opcja, chętnie bym swoją oddał za taką :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wkładać strumienice czy robić przelot ? bo on ma 2 z tego co już byłem pod autem :D

co do ESP - fajnie lata bokiem jak się depnie - jednak autem jeździ też żona - więc ESP by się przydało ;) czasem dupcia potrafi uciec na śniegu ;)

co do katów to myślę że więcej warte niż 500 ;)

Opublikowano

Katalizatory są dwa, za sztukę płacą od 200-250zł nie więcej. Trochę w temacie siedzę.

Rób przelot, po co go strumienicami truć?

Opublikowano
  • Autor

wiem ile płacą - ale ja planuje sam wysłać do firmy która robi odzysk ;)

co do przebiegu - ma 260k - tyle że tyle ma naprawdę :D

Opublikowano

tylko przelot panie :decayed: od 500 wzwyż to katy od 2,5 ale nie tutaj o tym. jakieś plany masz co do auta?

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

wiem ile płacą - ale ja planuje sam wysłać do firmy która robi odzysk ;)

co do przebiegu - ma 260k - tyle że tyle ma naprawdę :D

a dlaczego nie? nie z takimi przebiegami tutaj jeżdżą samochody :wink:

Opublikowano
  • Autor

chodziło mi że u mnie nie jest na 100% cofany ;)

To jak z tym VINem panowie ? da się rozkodować wyposażenie ?

+ wyświetlacz w zegarach da się wymienić sam - czy całe zegary? bo załapał trochę bad pixeli ;)

Opublikowano
chodziło mi że u mnie nie jest na 100% cofany ;)

To jak z tym VINem panowie ? da się rozkodować wyposażenie ?

+ wyświetlacz w zegarach da się wymienić sam - czy całe zegary? bo załapał trochę bad pixeli ;)

da rade wyświetlacz, zajrzyj do tego wątku:

http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/b5-battalion-87847/

masz w poście na górze strony temat z naprawą FISa

Opublikowano

kolor lakieru przezajebisty :good:środek już troche mniej - ale to kwestia gustu :wink:

To jak z tym VINem panowie ? da się rozkodować wyposażenie ?

we wnęce koła zapasowego jest wlepka z kodami wyposażenia i po niej dojdziesz

Opublikowano

ładne autko :wink:

Opublikowano
  • Autor
chodziło mi że u mnie nie jest na 100% cofany ;)

To jak z tym VINem panowie ? da się rozkodować wyposażenie ?

+ wyświetlacz w zegarach da się wymienić sam - czy całe zegary? bo załapał trochę bad pixeli ;)

da rade wyświetlacz, zajrzyj do tego wątku:

http://a4-klub.pl/b5-battalion-176/b5-battalion-87847/

masz w poście na górze strony temat z naprawą FISa

Nie wiem czy nie taniej będzie kupić nowe zegary ;)

Opublikowano

fajna be pinutka :wink: jest quattro jest impreza :banan:

Opublikowano
  • Autor

Powiedzcie mi panowie :)

Co z kwestii wizualnych można w aucie poprawić?

Jakie ew mody?

Jedyne co mi na myśl przychodzi - to inna fela :)

Opublikowano
Powiedzcie mi panowie :)

Co z kwestii wizualnych można w aucie poprawić?

Jakie ew mody?

Jedyne co mi na myśl przychodzi - to inna fela :)

zajrzyj do battalionu - tam Cię szybko naprowadzimy na odpowiedni tor :decayed:

Opublikowano

Nawigacja

Czarny sufit z S4

Fotele skora

Gwint :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Nawigacja

Czarny sufit z S4

Fotele skora

Gwint :decayed:

Navi nie używam ;d

Czarny sufit może ;d

Fotele skórzane - zbędne ;)

Co do gwintu - powtarzam to przy każdym nowym aucie - stanowcze NIE ze względu na jakość polskich dróg !!!

Ale podsufitkę obadam jak leży ww innych autach :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.