Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co szoruje / haczy w podwoziu


marcin4x4

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie było skierowane do osób które znają swoje auta, wiedzą co w nich siedzi a nie do osób którym wydaje się że coś wiedzą.

No kuwa, człowiek stara się pomóc,myśli,duma a tu taki tekst.:shock3:

A żebyś ty po wodzie chodził i pić prosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz problem z z demontażem kanapy?
głównie czas i miejsce. Demontowałem kiedyś u kumpla i nie mogliśmy jej potem wsadzić, temu średnio chce mi się to robić i naprawdę nie miało wspominam. Z której strony wogle jest wlepa ?
Wlepka jest też w książce serwisowej, jej też nie masz? Możesz jeszcze sprawdzić wyposażenie po VINie.
jak można się domyśleć nie mam, po VIN'ie niestety lipa nawet części tak nie mogę kupować bo w katalogach występuje jako RS albo 2,0 tfsi. Chyba że są jakieś inne sposoby...
Jeśli chodzi o wlepkę z ciśnieniem w kołach, to ja mam na słupku.
no bo tam powinna być, gadałem z kolesiem który dużo aut składa i mówi że bardzo wiele aut nie ma, do b8 2,7 tdi mam ale nie wiem jak to się ma do b7 z quattro.
No kuwa, człowiek stara się pomóc,myśli,duma a tu taki tekst.

A żebyś ty po wodzie chodził i pić prosił.

fakt, może zbyt mocno sorry. Zwłaszcza że jako jedyny się starałeś. Wkurza mnie po prostu środowisko audi, jak się nie ma 1,8T albo 1,9 tdi to trudno uzyskać pomoc, nie mam na myśli konkretnie tego fora (a kilku) odnoszę wręcz wrażenie że im droższe auto tym więcej debili bo takie bzdury i teorie czytam. Tutaj jeszcze jest trochę opracować co jak zrobić, ale jakiego tematu nie poruszyłem to musiałem sobie radzić sam. No i chyba trafiło na Ciebie. Przepraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, wlepa jest pod siedziskiem, a tę naprawdę łatwo się demontuje, czas-5 sekund, miejsce- a gdzie tylko dusza zapragnie :grin:. Wystarczy pociągnąć za przednią część,najlepiej w okolicy naroża do góry, wyskoczy z zaczepu (choć to trudno nazwać zaczepem, to takie plastykowe gniazdo, w którym siedzi drut z siedziska). Czasem trzeba energicznie szarpnąć ale naprawdę nie ma tu żadnej filozofii. Zaczepy są dwa, z lewej i prawej strony. Oparcia nie ma potrzeby ruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż tam to szło trochę inaczej, jak uda mi się dorwać auto za widna to się naprężę i szarpnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...