Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co szoruje / haczy w podwoziu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pytanie było skierowane do osób które znają swoje auta, wiedzą co w nich siedzi a nie do osób którym wydaje się że coś wiedzą.

No kuwa, człowiek stara się pomóc,myśli,duma a tu taki tekst.:shock3:

A żebyś ty po wodzie chodził i pić prosił.

Opublikowano
  • Autor
A jaki masz problem z z demontażem kanapy?
głównie czas i miejsce. Demontowałem kiedyś u kumpla i nie mogliśmy jej potem wsadzić, temu średnio chce mi się to robić i naprawdę nie miało wspominam. Z której strony wogle jest wlepa ?
Wlepka jest też w książce serwisowej, jej też nie masz? Możesz jeszcze sprawdzić wyposażenie po VINie.
jak można się domyśleć nie mam, po VIN'ie niestety lipa nawet części tak nie mogę kupować bo w katalogach występuje jako RS albo 2,0 tfsi. Chyba że są jakieś inne sposoby...
Jeśli chodzi o wlepkę z ciśnieniem w kołach, to ja mam na słupku.
no bo tam powinna być, gadałem z kolesiem który dużo aut składa i mówi że bardzo wiele aut nie ma, do b8 2,7 tdi mam ale nie wiem jak to się ma do b7 z quattro.
No kuwa, człowiek stara się pomóc,myśli,duma a tu taki tekst.

A żebyś ty po wodzie chodził i pić prosił.

fakt, może zbyt mocno sorry. Zwłaszcza że jako jedyny się starałeś. Wkurza mnie po prostu środowisko audi, jak się nie ma 1,8T albo 1,9 tdi to trudno uzyskać pomoc, nie mam na myśli konkretnie tego fora (a kilku) odnoszę wręcz wrażenie że im droższe auto tym więcej debili bo takie bzdury i teorie czytam. Tutaj jeszcze jest trochę opracować co jak zrobić, ale jakiego tematu nie poruszyłem to musiałem sobie radzić sam. No i chyba trafiło na Ciebie. Przepraszam.
Opublikowano

Kolego, wlepa jest pod siedziskiem, a tę naprawdę łatwo się demontuje, czas-5 sekund, miejsce- a gdzie tylko dusza zapragnie :grin:. Wystarczy pociągnąć za przednią część,najlepiej w okolicy naroża do góry, wyskoczy z zaczepu (choć to trudno nazwać zaczepem, to takie plastykowe gniazdo, w którym siedzi drut z siedziska). Czasem trzeba energicznie szarpnąć ale naprawdę nie ma tu żadnej filozofii. Zaczepy są dwa, z lewej i prawej strony. Oparcia nie ma potrzeby ruszać.

Opublikowano
  • Autor

No cóż tam to szło trochę inaczej, jak uda mi się dorwać auto za widna to się naprężę i szarpnę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.