Skocz do zawartości
IGNOROWANY

remoncik glowic itd porady


dawid_sc

Rekomendowane odpowiedzi

nie no spoko, domyśliłem się iż chodziło o kase. Wiem sam przerabiałem ten temat, zdziwiła mnie cena własnie śrub głowicy, jak pytałem się to dobrej firmy śruby na jedną głowice ponad 100zł, a u Cb za 130zł na dwie. A jak z moca po remonciku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo mam spore upusty w inter cars :) robie za grosze;p a no z kasa jak zawsze problem;p moc ma lepsza nie kopci lecz nie chce dawac w piec zeby nie wydmuchalo nic;p;p

---------- Post dopisany 23-12-2013 at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany 22-12-2013 at 14:20 ----------

Dzisiaj zauwazylem ze obroty strasznie faluja i szarpie autem jak zmieniam bioeg dodaje gazu tak 2.5 tys i puszczam gaz i zarz takie "d*p "jest jakbym miale zerwane poduszki skrzyni i silnika a wymienialem ostatnio ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widze że masz to samo co ja z tym puszczanie i dodawaniem gazu. Też mam takie pojedyncze szarpnięcie. Nie wiem od czego to się bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakim kolektorze mówisz??

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

jak o ssącym to raczej mam dobry bo uszczelniałem go ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymienilem uszczelki i masakra znowu to samo ;/ myslalem jeszcze nad przepsutnica bo widze ze linka nie jest napieta i wlasnie mi sie zdaje ze jak dodam gazu to otwiera sie itd puszczam to odrazu zamyka i wypala zassane powietrze z dawka paliwa i szarpie .nie wiem czy mnie zrozumial ktos ale po chińsku napisalem to;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wyregulowac sobie naciąg linki

Na forum jedt gdzies opis jak to sie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest za długa tylko pewnie zgubiłeś gdzieś taki klin co się reguluje. Ja tez tak myślałem ze jest za długa, i właśnie tego klina nie miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a u mnie go nie ma, ale mam juz naciągniętą ale dalej szarpie. Ja juz dałem sobie spokój z tym. Brak pomysłów od czego to może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest tak dobijające ze ogien . w szczegolnosci jak jade po miescie to chwilami czuje ze silnik wyleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może to krokowiec?

Edytowane przez Rafal_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz a ja mam jak jest zimny i jak sie zagrzeje to tylko po tym jak np jade na 5 zbijam na 4 i obroty spadaja wtedy takie szarpniecie ze masakra;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...