Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Zamieniłem olej na 5W30 LM. Zakupiłem olej do skrzyni DSG Ravenol i wiadomo filtry

e7af5f777e0c2dd5med.jpg

Zakupiłem też w ASO olej do mostu, Haldexa i oryginalny płyn hamulcowy

9689ac4b2b6316f4med.jpg

Dokupione dywaniki gumowe Petex, zmienione opony na Uniroyal MS Plus 66 235/45 R17 94 H i zamówiłem pasek, napinacz i rolke. W czwartek wymiany.

Opublikowano

po co tam 5w30 ? zupełnie bez sensu, nie jest to 100% syntetyk tylko baza syntetyczna :kwasny:

Opublikowano

Nie będzie się ten 5W30 "gotował" w tym silniku ?

Opublikowano
  • Autor
po co tam 5w30 ? zupełnie bez sensu, nie jest to 100% syntetyk tylko baza syntetyczna :kwasny:

Wszędzie w katalogach zalecany do tego silnika 5W30

Opublikowano

nie, nie bedzie, ale jest tam zupełnie niepotrzebny

o wiele lepszym rozwiązaniem jest LM 5W40 Synthoil High-Tech

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

jezlei ma to jezdzic w trybie LL to ok ale jak masz wymieniac olej co 10000km to nie ma sensu

zanim przejrzysz jakieś bzdurne katalogi i podejmiesz decyzje zapytaj tutaj

Opublikowano
  • Autor
nie, nie bedzie, ale jest tam zupełnie niepotrzebny

o wiele lepszym rozwiązaniem jest LM 5W40 Synthoil High-Tech

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

jezlei ma to jezdzic w trybie LL to ok ale jak masz wymieniac olej co 10000km to nie ma sensu

zanim przejrzysz jakieś bzdurne katalogi i podejmiesz decyzje zapytaj tutaj

W rok robie prywatnym autem jakieś 12 tys km więc za rok znowu wymienie.

Opublikowano

następnym razem wlej 5W40, ten który podałem

olej pierwsza klasa, sam na nim jezdze

Opublikowano

Fajna furka, ciekawe ile bekniesz za oc :P u mnie w 3.0 kumpel wyliczył mi 611 pln.

Tak po za tematem...

Devastation jak możesz powiedz jaki olej dał byś do mojego ???

Opublikowano
  • Autor
Fajna furka, ciekawe ile bekniesz za oc :P u mnie w 3.0 kumpel wyliczył mi 611 pln.

Tak po za tematem...

Devastation jak możesz powiedz jaki olej dał byś do mojego ???

Za 2.0 płaciłem 800zł OC

Opublikowano

Devastation jak możesz powiedz jaki olej dał byś do mojego ???

masz na samej górze

http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-tdi-olej-tdi-9726/http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-tdi-olej-tdi-9726/

szajstrolla omijaj

Opublikowano
  • Autor

Byłem dzisiaj w trasie 350km. Nie cisnąłem bo wiadomo ruch duży i psiarni spoko. Po prostu normalnie sobie jechałem przepisowo. Spalanie zszedłem do 6.4l/100km :D Przypominam że to 3.2l. V6 w automacie i napędem na 4 koła. Po co diesel hehe

330138b3ff591861med.jpg

Opublikowano

pchałeś go całą drogę ???? :kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
pchałeś go całą drogę ???? :kox::kox::kox:

Nie i na luzie też nie jechałem. Normalna jazda przy natężonym ruchu.

Opublikowano

I teraz mnie zdziwiłeś konkretnie, bo taki wynik to ja u siebie widzę na trasie przy normalniej jeździe. Wydaje mi się że musiałeś albo jechać ze stałą prędkością nie przekraczając 120 km/h albo bardzo delikatnie traktowałeś pedał gazu. Mi udało się osiągnąć 4,2 jadąc mega oszczednie chociaż też mogę powiedzieć że normalnie bo na trasie 120 km/h utrzymując stałą prędkość starając się utrzymywać 2000 obr. :decayed:

Opublikowano

To chyba głównie zależy od wysokości obrotów, im mniej tym lepiej no i utrzymanie jednego tepa.

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
I teraz mnie zdziwiłeś konkretnie, bo taki wynik to ja u siebie widzę na trasie przy normalniej jeździe. Wydaje mi się że musiałeś albo jechać ze stałą prędkością nie przekraczając 120 km/h albo bardzo delikatnie traktowałeś pedał gazu. Mi udało się osiągnąć 4,2 jadąc mega oszczednie chociaż też mogę powiedzieć że normalnie bo na trasie 120 km/h utrzymując stałą prędkość starając się utrzymywać 2000 obr. :decayed:

Jechałem tak jak Ty gdy miałeś 4,2l.

Opublikowano

fajna niepozorna furka - napęd jest , dsg jest i moc jest

Niejedno autko na drodze zaskoczy taki niepozorny VW - tym bardziej bez xenona

Fajnie i niespotykanie wygląda ten podwójny wydech

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Szukam jakiś ciekawych i dobrych foteli do passata. Fabryczne które mam to najgorsze z dostępnych. W ogóle nie trzymają na boki. Kubełki z passata też szału nie robią a wykończenie tą tandetną skórą mnie nie zadowala. Pomyślałem żeby zaadaptować może fotele z czegoś bardziej rasowego?! Pomyślałem o takich Recaro z Evo 10

f169bbd9ccf91626med.jpg

01dfc5d7a4e0e194med.jpg

Chyba że macie coś jeszcze na myśli? Problemu z montażem chyba nie powinno być? Jak myślicie? Pewnie trzeba będzie ptwory w szynach trochę przerobić.

---------- Post dopisany 10-01-2014 at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2013 at 09:42 ----------

6go stycznia wymienione wszystkie tuleje przedniego zawieszenia na twardsze od Audi S3, swożeń wahacza przód i łącznik stabilizatora tył. Dzisiaj ustawiona geometria.

Opublikowano

6go stycznia wymienione wszystkie tuleje przedniego zawieszenia na twardsze od Audi S3, swożeń wahacza przód i łącznik stabilizatora tył. Dzisiaj ustawiona geometria.

Jaki koszt i gdzie kupowane? Daj jakieś namiary :decayed: Duża równica?

Opublikowano
  • Autor

6go stycznia wymienione wszystkie tuleje przedniego zawieszenia na twardsze od Audi S3, swożeń wahacza przód i łącznik stabilizatora tył. Dzisiaj ustawiona geometria.

Jaki koszt i gdzie kupowane? Daj jakieś namiary :decayed: Duża równica?

Za wszystkie części zapłaciłem ponad 400zł. Normalne od S3 w każdym sklepie motoryzacyjnym. Mój mechanik zajął się zakupem i montażem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.