Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN+] 1.9 TDI by -adek (TURBO awx + program DYNOSOFT)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No i przyszedł czas na wyhamowanie autka, byłem na wizycie u mirassa, wyszło

STAGE 1

turbo AWX

wywalony katalizator

program by mirass

audiwykres.jpg

Sprzęgło jest w kiepskim stanie....

Opublikowano

ładny wykresik, jakie odczucia ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

zupełnie inaczej się jeździ :evil:

niebawem kolejne mody :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 22:52_________________________________________________Przyszedł czas na wymianę rozrządu:

Pasek rozrządu, napinacz, rolka, pasek klimy, pasek alternatora, pompa wody, uszczelniacze,napinacz klimy, napinacz paska alternatora (ori z ASO)

nie wszystkie graty na foto:

20090307017b.jpg

RAZEM 900pln

Autko wstawiłem do garażu i działam ;)

Potem robię orurowanie do FMIC i montaż + kolektor AWX :evil: [br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 20:39_________________________________________________Rozrząd wymieniony przód poskałdany ;D

foto jak to wyglądało po zdjęciu przodu..... niestety więcej zdjęć nie robiłem z wymieniania pasków brudne ręce, brak pomocnika-fotografa :'(

dsc00043p.jpg

Poprzeczka zainstalowana, chłodnica wisi bardzo solidnie, prace trwają >:D

20090320z.jpg

Tak było.... widać jaki syf się zebrał na mojej zaślepce pod egr

20090324gmd.th.jpg

Zdjęty kolektor i zaślepka od Aro01 na kolektorze wydechowym

20090324004.th.jpg

Nowa uszczelka pod ssący 12zł :

20090324005.th.jpg

Porównanie:

20090324001.th.jpg

Kolektor AWX na aucie

20090324008o.th.jpg

Opublikowano

Troszke szkoda ze nie ma :quattro: ja przy seryjnym AWX czasami mam problem z trakcja, a co dopiero w takim wymodzonym wozidelku jak to :tongue4:

Opublikowano

Wkład godny podziwu. Napisz ile w sumie Cię to wyniosło, nie licząc własnego czasu i pracy.

Opublikowano

to jak juz niema pyska ,to dawaj socczewki :kox:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

A gdzie relingi? :gwizdanie: oraz listwa szyb ta dolna? :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Minęło trochę czasu, a jak to się mówi "szewc w dziurawych butach chodzi" przyszedł i czas na mój samochód:

miałem do malowania tylko drzwi kierowcy (już jak kupiłem to auto wiedziałem że były robione)

i tylną klapę po ściągnięciu oznaczeń został klej pod klarem i wku...ało mnie to jakoś ;)

Chłopaki jak dzisiaj zaczęli dłubać wymyślili że jednak cały bok się zrobi, żeby jeden kolor był, poza tym kilka wgniotek było na tylnym błotniku i pare mocnych rys aż do podkładu....

więc: efekty dzisiejszych prac

23709224.th.jpg 46480058.th.jpg 66885135.th.jpg 58051670.th.jpg 18406335.th.jpg 56830479.th.jpg 72872533.th.jpg 14442665.th.jpg 61037412.th.jpg 25446035.th.jpg 62021472.th.jpg 50062655.th.jpg 46850867.th.jpg 90907709.th.jpg 25613476.th.jpg 56381404.th.jpg

Tyle na dzień dzisiejszy, właściwe malowanie czyli baza + kilka warstw klaru w poniedziałek, chyba że wynikną jakieś komplikacje czego nie przewiduję ;)

Opublikowano

żeście dali z tym malowaniem :>

Gdzie będzie przejście? w połowie słupka czy gdzie indziej?

Opublikowano

o w morde czy mi się zdaje czy piznołeś na srebrno :decayed: , trzeba było uderzać w czerń :gwizdanie: ale plany ciekawe niepowiem

Opublikowano
na srebrno

:polew: bedzie na srebrno...............

ale podkładem

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

to tylko podkład, kolor zostanie taki jak był czyli LY5L :wink4:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 10:24_________________________________________________

Do Sprzedania

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9926904

Przyszedł czas na coś mniejszego, mocniejszego i w Quattro :ok:

Cena jest do negocjacji.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czym wymalowałeś sołone silnik jakomś strukturą bo mam pęknietom:(

Mam zamiar żywicom od środka i z zewnątrz troche szpachli tylko czy to sie wszytko chyci??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.