Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Antena gps - uszczelka


Rekomendowane odpowiedzi

Bedzie. Tak chłopaki na innym forum kupowali. Koszt jakieś 11zł. Ja mam za daleko do aso wiec zamowiłem na getem. Niestety jakąś przerwe mają i wyślą dopiero w styczniu. Fak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I własnie sobie zamówiłem w serwisie :) na jutro będzie. Tak czysto przy okazji skorzystałem z tematu. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz chyba podsufitke odchylić z tyłu i wyciągnąć antenke tak mi sie wydaje narazie jestem na etapie zamawiania uszczelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmujesz lampkę i wszystko dalej jest dostępne. Nie trzeba uginać podsufitki no chyba że ma się graby wielkie to wtedy żonę poprosić :P:wink: odkręcasz śrubkę od anteny i pojechali dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w avancie wyjecie lampek nic nie da tylko narobisz sobie kłopotu wiem ponieważ ściągałem juz kiedyś podsufitkę w Avancie ściągasz taka plastikowa osłone obita materiałem z zatrzaskami odginasz podsufitkę tak aby jej nie załamać i juz masz antenę gps .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w avancie wyjecie lampek nic nie da tylko narobisz sobie kłopotu wiem ponieważ ściągałem juz kiedyś podsufitkę w Avancie ściągasz taka plastikowa osłone obita materiałem z zatrzaskami odginasz podsufitkę tak aby jej nie załamać i juz masz antenę gps .

Ok i co dalej. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak co dalej?? widać antene gps wiec nie roumiem pytania z wyjęciem anteny i założeniem uszczelki i złożeniem chyba sobie poradzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie mogę sobie poradzić bo nie wiem jak odpiąć przewód. tzn w którym miejscu . ewentualnie czy trzeba odkręcać te 4 wkręty przy antenie. akurat jeden miałem wypierdzielony i nie mogłem się dostać do wnętrza. Samą antenę można i przez lampkę odkręcić, tylko co z tego jak nie założysz uszczelki, trzeba by ją przeciąć z jednej strony.

jest ktoś kto wymieniał tą uszczelkę ?

---------- Post dopisany 03-01-2014 at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany 02-01-2014 at 19:22 ----------

Up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz zamiaru w najbliższym czasie tego rozkręcać ponownie to przejedz delikatnie po starej uszczelce masa bitumiczna i po sprawie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem chałupniczo, przeciąłem uszczelkę i dałem troche silikonu. Bedzie wiosna , to sie pobawie i porozbieram. Dziwne że nikt się nie znalazł kto ją wymieniał żeby coś podpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...