Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zablokowane drzwi pasażera


kinky

Rekomendowane odpowiedzi

Zablokowały mi się drzwi przednie pasażera. Czyściłem mikrostyk wg instrukcji podanej na forum. Wszystko niby ok, zamontowałem, lampka się świeciła (czasami był z nią problem), na fisie pojawiło się, że drzwi są otwarte. Chciałem zobaczyć czy wszystko działa, zamknąłem drzwi i już nie chcą się otworzyć. Szyba działa normalnie. Gdy zamykam/otwieram pilotem to słychać zamek. Gdy zamknę drzwi pilotem to klamka wewnętrzna działa inaczej (bardziej ciężko) niż przy drzwiach otwartych. Czy można jakoś VAGiem otworzyć te drzwi? Czy będę musiał zniszczyć tapicerkę? Jak do tego się dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAGiem nie otworzysz.

Mus tapicerkę ściągać.

Od wewnątrz też otwieranie nie działa ?

Coś żeś skopcił przy montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wewnątrz też nie chce się otworzyć. Nic nie działa :/ No coś zrobiłem nie tak. Pewnie będzie trzeba wycinać tapicerkę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie drzwi się też nie otwierają (tylne lewe - za kierowcą). Objaw jest taki że auto otwieram z pilota, słychać zamki w drzwiach, otwierają (ten w zepsutych drzwiach też). Następnie słychać drugi "ruch" zamka, tylko w tych zepsutych drzwiach. Tak jakby otwierał i zaraz zamykał drzwi. Nie wiem czy "Szyba działa normalnie. Gdy zamykam/otwieram pilotem to słychać zamek." mogę rozumieć jako taki sam objaw? Jeżeli tak to:

Bierzesz pilota, siedzisz przy drzwiach, od wewnątrz, trzymasz za klamkę od środka i: otwierasz auto z pilota a dosłownie 1/4 sekundy później ciągniesz za klamkę. U mnie się wtedy drzwi otwierają i zostają otwarte. Można je zamknąć i ponownie otworzyć, zarówno z wewnątrz jak i z wewnątrz.

Niestety, nie chcą się zamknąć, całe auto z pilota się zamyka a drzwi nie chcą. Nagimnastykowałem się już z tym parę razy. W końcu się zamykają jak się wszystkie zatrzaśnie, włączy stacyjkę, zamknie i otworzy od środka i dopiero znowu są zablokowane i nie da się ich normalnie otworzyć (za to żaden żul mi nie będzie nocował).

Mam nadzieje że coś pomogłem i że uratowałem tapicerkę od cięcia.

Jak to jest taki problem jak u mnie to się sam jego rozwiązaniem będę zajmował kiedyś, więc ciekaw jestem porad i wniosków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi otwarte. Nie obeszło się bez cięcia tapicerki :kwasny: Trudno. Po energicznych ruchach linką zamek puścił. Wstawiony zamek od B7, jest trochę inny, ale działa. Czas zamawiać tapicerkę.

Ta ładna?

BOCZEK TAPICERKA DRZWI PRAWY PRZÓD AUDI A4 01-08 (3804384365) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi otwarte. Nie obeszło się bez cięcia tapicerki :kwasny: Trudno. Po energicznych ruchach linką zamek puścił. Wstawiony zamek od B7, jest trochę inny, ale działa. Czas zamawiać tapicerkę.

Ta ładna?

BOCZEK TAPICERKA DRZWI PRAWY PRZÓD AUDI A4 01-08 (3804384365) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wygląda okej i ma pakiet światło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No drogo :/ trudno. Ale może będzie igła (liczę na to), niepotrzaskana, bez większych rys. Może dlatego taka droga? Wolę wydać trochę więcej, a mieć ładną. A pakiet światło też już mam :wink: fakt, tam nie będzie trzeba wycinać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...