Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A3 8L by DASH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wydaje mi sie ze nie obejdzie sie bez wymiany stabilizatora :naughty: a co do progow i przejazdow, bede ich unikal :) na szczescie mam drugie auto, a a3 moge sobie modzic :)

Opublikowano

To już na maxa opuszczone auto? :shock3::shock3::shock3: Jaki masz gwint? Ja miałem tak, że małego palca nie dało się wcisnąć, a jeszcze ponad 2cm regulacji było :shock3: A stabi od esy nie mam i jeszcze miałem zapas :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mowa o przodzie, gwint mts, moze to kwestia naciagu opon, w kazdym razie za wysoko stoi. Te fotki tylu to nie jest max

Opublikowano

No chodzi mi o sam przód... Kurde, to mój ma dużą większą regulację. Teraz szukam nowego, więc już wiem, żeby nie szukać MTSa :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kup nowy KW :D

Opublikowano

auto kosa, juz wiem jak oponka 215/35 siedzi na tych alu:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Leży świetnie, zwlaszcza na 9J :)

SAM_1345.JPG

Opublikowano
:slina:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no to cóż, skreślam przed ostatnią rzecz ze swoich planów co do auta, dziś przyjechał ori xenon Hella z pomalowanymi środkami w czerń, pozostało obszyć elementy środka - czyli boczki, ręczny i klapkę podłokietnika :decayed: a później to już kosmetyka i pierdółki :naughty:

20140109_192904.jpg

pozdro :kox:

Opublikowano

Fajne :kox::kox: Szkoda, że nie masz w planach zmiany wnętrza na poliftowe i swapa, ale może jeszcze zmienisz zdanie :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

jakoś ten środek jest dla mnie tak zadbany, że szkoda mi hajsu żeby się z tym szarpać :wink:

Opublikowano

No to chociaż jakieś 1.8T? :kox:

Opublikowano
  • Autor

chyba nie:decayed:wolalbym AIR :decayed:

Opublikowano
chyba nie:decayed:wolalbym AIR :decayed:

Jest nadzieja :kox:

Opublikowano

Ładne A3. Podoba mi się .

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No to ksenon na miejscu i małe mycie :)

20140222_134308.jpg

Opublikowano

za***iście się prezentuje ten biały :jerk:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W tym tygodniu wpadł stabilizator od S3 przymocowany do krótkich łączników, na stabilizator wleciały odpowiednie gumy, dodatkowo wywalona regulacja z tyłu, z przodu wyrzucone helpery. Gwint skręcony, felgi założone. Jestem gotowy na sezon 2014. Wygląda tak jak chciałem!!!

_MG_1841_2_3_fused2.jpg

_MG_1844_5_6_fused.jpg

_MG_1850_1_2_fused.jpg

_MG_1866.JPG

_MG_1867.JPG

_MG_1853.JPG

_MG_1861.JPG

_MG_1863.JPG

_MG_1864.JPG

Opublikowano

i jak wujek radzil dobrze jest ze stabi z s3 na krotkich lacznikach? poliuretan dawales?

Nie powiem ze nie wyglada te Twoje wozidlo... bo wyglada i to naprawde fajnie... gleba zacna :shock3:

szkoda tylko ze fake eSS i zerca wojownika nie ma...

Opublikowano
  • Autor

No niestety fake, dlatego dla mnie to po prostu a3 :) nie dawalem poliuretanow :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.