Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A3 8L by DASH


dmdash

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie ze nie obejdzie sie bez wymiany stabilizatora :naughty: a co do progow i przejazdow, bede ich unikal :) na szczescie mam drugie auto, a a3 moge sobie modzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już na maxa opuszczone auto? :shock3::shock3::shock3: Jaki masz gwint? Ja miałem tak, że małego palca nie dało się wcisnąć, a jeszcze ponad 2cm regulacji było :shock3: A stabi od esy nie mam i jeszcze miałem zapas :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o przodzie, gwint mts, moze to kwestia naciagu opon, w kazdym razie za wysoko stoi. Te fotki tylu to nie jest max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chodzi mi o sam przód... Kurde, to mój ma dużą większą regulację. Teraz szukam nowego, więc już wiem, żeby nie szukać MTSa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto kosa, juz wiem jak oponka 215/35 siedzi na tych alu:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to cóż, skreślam przed ostatnią rzecz ze swoich planów co do auta, dziś przyjechał ori xenon Hella z pomalowanymi środkami w czerń, pozostało obszyć elementy środka - czyli boczki, ręczny i klapkę podłokietnika :decayed: a później to już kosmetyka i pierdółki :naughty:

20140109_192904.jpg

pozdro :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne :kox::kox: Szkoda, że nie masz w planach zmiany wnętrza na poliftowe i swapa, ale może jeszcze zmienisz zdanie :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś ten środek jest dla mnie tak zadbany, że szkoda mi hajsu żeby się z tym szarpać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie:decayed:wolalbym AIR :decayed:

Jest nadzieja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu wpadł stabilizator od S3 przymocowany do krótkich łączników, na stabilizator wleciały odpowiednie gumy, dodatkowo wywalona regulacja z tyłu, z przodu wyrzucone helpery. Gwint skręcony, felgi założone. Jestem gotowy na sezon 2014. Wygląda tak jak chciałem!!!

_MG_1841_2_3_fused2.jpg

_MG_1844_5_6_fused.jpg

_MG_1850_1_2_fused.jpg

_MG_1866.JPG

_MG_1867.JPG

_MG_1853.JPG

_MG_1861.JPG

_MG_1863.JPG

_MG_1864.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak wujek radzil dobrze jest ze stabi z s3 na krotkich lacznikach? poliuretan dawales?

Nie powiem ze nie wyglada te Twoje wozidlo... bo wyglada i to naprawde fajnie... gleba zacna :shock3:

szkoda tylko ze fake eSS i zerca wojownika nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety fake, dlatego dla mnie to po prostu a3 :) nie dawalem poliuretanow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...