Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A3 8L by DASH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest mega :kox::kox::kox: Ale z tyłu to chyba jeszcze można coś urwać :banan:

Opublikowano

E e Daszek :decayed:

nawet nie jest źle powiem Ci :D

Swapuj na 1.6 :polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Co urwać jak tam jest sama sprezyna?

Opublikowano
Co urwać jak tam jest sama sprezyna?

sprezyne urwij :decayed:

dobrze jest nic nie kombinuj :wink:

Opublikowano

A nie siadło na odboju?

...wyciapane z tapatalka...

Opublikowano
  • Autor

tam jest sprężyna i ta guma, nic więcej, regulacja jest w bagażniku:decayed:

Opublikowano

Wiem, rozumiem :decayed: Ja też tak mam, ale nie siadło mi, bo siedzi na odboju (tej gumie) i jest koza :decayed: Dlatego dzisiaj skracam jakieś 1,5-2cm i będzie gleba :kox:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Rob co trzeba i dawaj foty!

---------- Post dopisany 12-04-2014 at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2014 at 16:24 ----------

Ostatnio zrobiłem jeszcze parę ujęć:

DSC_2623.JPG

DSC_2624.JPG

DSC_2599.JPG

Autem pojawiłem się na rozpoczęciu sezonu 2014 w Lublinie, fotki znalezione w necie:

IMG_7007.JPG

_DSC3899.JPG

Pozdro!

Opublikowano

Trzeba było zostać dłużej, miałbyś tytuł auta zlotu na bank:whistling:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Hmmm nie zartuj :wink:

---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

Spory aktual, wjechalem w sezon 2014 z taką sesją, zrobioną samemu przez siebie :decayed:

DSC_2745_6_7_fused.jpg

DSC_2727_8_9_fused.jpg

DSC_2724_5_6_fused.jpg

DSC_2721_2_3_fused.jpg

SAM_1879.jpg

Potem dostałem "garaż" na POLISH WORKS: Polish|Works - Audi A3 8L by Mariusz Żurowski

Pofarbowałem szare boczki (materiały) w czerń, jako przystanek przed obszyciem oraz pomalowałem dekory w czarny połysk (nie mylić z czernią fortepianową)

ypere3y4.jpg

SAM_2006.JPG

Okleiłem zakończenie progu do końca:

a9ymy8ug.jpg

Spotkanie z młodszą na Ogólnopolskim Spocie A3 CLUBU:

SAM_2030.JPG

Obszyłem kolejne rzeczy w klimacie, który już był - czyli czarna skóra i białe przeszycie, po kierownicy i mieszku od gałki sline, wpadła klapka podłokietnika oraz ręczny:

20140616_175233.jpg

20140616_175701.jpg

20140616_175722.jpg

i na koniec zerwałem folię z kierunków bocznych na których miejsce wpadną ori dymione ze skody fabia oraz zerwałem folię z lamp na tyle:

su5e5eny.jpg

Dostałem się na POGORIA TREFFEN, więc do zoba jak ktoś będzie!

10436243_10152501717501427_5801552230151094466_n.jpg?oh=8c0d73f6bf10d3cd3780dea39c49263f&oe=5434147B

Opublikowano

:shock3: ladnie :kox:

Mam pytanie jak folia CI sie trzyma? myslalem nad bialym dachem i lotka w swojej czornej :wink:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Nie narzekam, kup sobie oracal 970 i sam sobie okleisz :) za dach i lotke krzyczą 300zl, potwierdzone info. Ale szczerze - bialy dach to obciach, daruj sobie. Widzialem i nie wyglada to dobrze.

Jakiś czas temu pojawił się pomysł sprzedaży auta, bo trafila sie okazja na klasyka - nie wypalilo, potem padł pomysł sprzedaży samych kół i zmiany na coś innego - ale jednak bedzie działane na obecnym setupie.

Czekam na cieplejsze dni by pobawić się w spasy przodu, na który wpadnie zestaw z tyłu - 9J i 215/35. Musze troche stoczyc dystans.

460245d610a45d2b437c000da5eaddd3.jpg

A na tył wpadnie poszerzony o cal zestawik z przodu, czyli 9,5J na 215/35. Póki co jeszcze nie skręcone, tak więc stay tuned!

089b32803c83d80e132d90780ef03e3c.jpg

1d643e7e1e747d704493d7f05a86f512.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.