Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opinia o felgach 17" jakie opony


tomek44480

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmiar brałem ze swojej B6 pod te fele bo takie mam.

Co za różnica jakie auto, fela ma 7,5 cala więc taki rozmiar pasuje.

I nie urwałem się a urodziłem.

A gdzie to cię guzik obchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem oglądałem, może dwie mi weszły w oko, ale patrze tylko na oryginały, założył bym chętnie te:

AUDI A4 Alufelgi A6 AUDI Koła 17'' ALUFELGI A6 5X112 ET 45 AUDI Krapkowice ? Tablica.pl

ale, czy oponki 205/55 podejdą?

do17" - 205 tylko profil 50 bo będzie duży balon -może przycierać zwłaszcza w zimie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar brałem ze swojej B6 pod te fele bo takie mam.

Co za różnica jakie auto, fela ma 7,5 cala więc taki rozmiar pasuje.

no właśnie duża różnica.

fajnie by było gdybyś nie wprowadzał ludzi w błąd, to że ty na takich jeździsz nie znaczy, że prawidłowo tak ma być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdybyś nie komentował postów innych a podał konkretny rozmiar i nie będzie dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam podłączając się pod temat.A co proponujecie na lato do a4 b7 avant jeżeli chodzi o oponki 17 cali. Zimę mam 205/50/17 DUNLOP WS3D I szczerze powiem,że mogłem profil trochę wyższy bo na naszych drogach trochę czuć nierówności.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam podłączając się pod temat.A co proponujecie na lato do a4 b7 avant jeżeli chodzi o oponki 17 cali. Zimę mam 205/50/17 DUNLOP WS3D I szczerze powiem,że mogłem profil trochę wyższy bo na naszych drogach trochę czuć nierówności.Pozdro

olo3s ... no niestety coś za coś - większa fela mniej opony :kwasny: i nie chcąc przekłamywać licznika w 17" 205/50 lub 225/45

sprawdź na naklejce z ciśnieniami zalecane rozmiary (powinny być)

195/65/15 ew. 205/60/15

205/55/16 ew. 225/50/16

205/50/17 ew. 225/45/17

225/40/18 ew. i tu już bym nie cudował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko, czy moge zalozyc na przod 225/45/r17 a na tyl 235/45/r17? felgi 8J, et35. roznica w obwodzie wychodzi 28,27mm, wiec chyba nie najgorzej. ktos tak jezdzil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko, czy moge zalozyc na przod 225/45/r17 a na tyl 235/45/r17? felgi 8J, et35. roznica w obwodzie wychodzi 28,27mm, wiec chyba nie najgorzej. ktos tak jezdzil?

znam przypadek z życia .... drogówka doczepiła się do klienta, że opony na tylnej osi są produkowane w różnych krajach :shock3: (dokupił jedną bo zajechał na kapciu ) ... chyba to już była nadgorliwość. Nie wiem jak to się ma obecnie z przepisami ale bywało i tak, że o ile auto nie miało w papierach dwóch różnych rozmiarów P/T można było się również pozbyć dowodu .... i zasilić budżet ... :facepalm: jeden rozmiar na aucie - bieżniki parami (minimalny wymóg)

Tak na marginesie .... po cóż Ci te 235 z tyłu - tym bardziej przy tej samej szer felg ? na koleinach dupcia zacznie myszkować, poza tym minimalnie ale jednak światełka pójdą w dół .... wiem jest regulacja .... mi tak ustawili na przeglądzie, że wyżej nie podniosę (chyba, że worek ziemniaków lub z tyłu kogoś posadzę ) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostalem dzis dwie uzywki w nienagannym stanie. cena byla taka ze szkoda bylo nie brac. jesli nie podejda to sprzedam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...