Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ a3 ] AIR RIDE.......GONZOL style

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja to chce zobaczyć tą furę w pełnej krasie, czekam na zderzak :slina::decayed:

Opublikowano
  • Autor
No to wlasnie dzisiaj kariera naszego pupilka forumowego sie skonczyla :(

nom:P ale i tak zderzak wstawię :P dalsza kontynuacja tematu na FACEBOOKU:D

https://www.facebook.com/pages/A3-8l-by-Gonzol/1401057333502112?ref=hl

---------- Post dopisany 25-05-2014 at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2014 at 21:33 ----------

co powiecie o takim kole ?? :D

bcf65c2a1fcb42fb.jpg

Opublikowano

całkiem dobre! daje okejkę

Opublikowano

Koło dobre i jego kolor również:thumbup1:

Pozdrawiam Gonzolka:-)

Opublikowano
No to wlasnie dzisiaj kariera naszego pupilka forumowego sie skonczyla :(

nom:P ale i tak zderzak wstawię :P dalsza kontynuacja tematu na FACEBOOKU:D

https://www.facebook.com/pages/A3-8l-by-Gonzol/1401057333502112?ref=hl

---------- Post dopisany 25-05-2014 at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2014 at 21:33 ----------

co powiecie o takim kole ?? :D

http://images63.fotosik.pl/1008/bcf65c2a1fcb42fb.jpg

mimo ze nie lubie czarnego kola to pasuje w tym VT

jeno zaciski albo zlote albo zolte :wink:

BTW GONZOL mimo ze Twoj styl nie jest w moim guscie to trzymaj tak jak trzymasz :wink:

Opublikowano

Gonzol to koło co pokazaleś wygląda milion razy lepiej niż ten chrom co teraz masz.

Opublikowano

Nic innego sobie nie wyobrażam...

spin2.gif

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

tylny już pomalowany i założony?

Opublikowano
  • Autor
tylny już pomalowany i założony?
nie...

---------- Post dopisany 14-07-2014 at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2014 at 01:17 ----------

nowe głośniki+wzmacniacz, wszystko w temacie na fb:D

https://www.facebook.com/pages/Audi-A3-Tuning-by-Gonzol/1401057333502112?ref=hl

b055d47b582431e9.jpg

434ef65977dc3edf.jpg

---------- Post dopisany 16-07-2014 at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2014 at 12:20 ----------

wczoraj wpadła dokładka z gumy:D

a44ba2154dbc8f98.jpg

bonus:)

dca818a761e67549.jpg

Opublikowano

Tym zderzakiem pomagasz spychac piasek tym koparkom? Dla mnie :facepalm::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
Tym zderzakiem pomagasz spychac piasek tym koparkom? Dla mnie :facepalm::thumbdown::thumbdown::thumbdown:
boli że dorabiam no budowie :whistling:
Opublikowano

Jak jezdzisz tym volvo kanciakiem, to dodatkowe współczucie. Ale koparka jest, wozidło jest, audi jako spycharka i już odkrywkę możecie robić. :decayed:

Wysłane batonikiem Kitkat

Opublikowano

samochod jak i wlasciciel genialny :decayed::wink: ryje beret maxymalnie na maxa i naprawde daje powiew czegos nowego i zabawnego :kox:

Opublikowano
  • Autor

Banie ryje mój "orion":-)

Radio 2din "pionek" :)

Opublikowano

laski pod remizo sikajo :whistling:

Opublikowano

ciekaw jestem jaka ramke wyrzezbi do 2 din :wink::whistling:

Opublikowano
ciekaw jestem jaka ramke wyrzezbi do 2 din :wink::whistling:

z gumy ??

Opublikowano
ciekaw jestem jaka ramke wyrzezbi do 2 din :wink::whistling:

z gumy ??

hehe znajac Gonzola to albo z gumy albo szpachla z wloknem :decayed:

wiem ze ciezko cos normalnego zaadoptowac do 8l FL a do przedlifta to wogole chyba nie ma

ale wuja Mrogal cos tam wyrzezbil :wink:

Opublikowano
ciekaw jestem jaka ramke wyrzezbi do 2 din :wink::whistling:

z gumy ??

hehe znajac Gonzola to albo z gumy albo szpachla z wloknem :decayed:

wiem ze ciezko cos normalnego zaadoptowac do 8l FL a do przedlifta to wogole chyba nie ma

ale wuja Mrogal cos tam wyrzezbil :wink:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.