Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.6 ADP Instalacja Lovato czy BRC?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, niedawno stałem się posiadaczem audi A4 B5 1.6 ADP i jest zainstalowany w nim gaz "DT gaz system". Na początku było bez problemów lecz później gdy odłączyłem akumulator (wymiana) zaczeły się problemy, komputer zaczoł wariować tzn. zmieniają się samoistnie ustawienia wtrysków do tego auto mi gaśnie, niema mocy, szapie lecz czasem jest lepiej, poczuć można jakby się coś odetkało albo gdyby turbina się załączyła, porostu wystrzela do przodu, dodam że na benzynie działa jak złoto. Niewielu gazowników obsługuje ten system ale gdy wkońcu takowego znalazłem i po kilku zmianach ustawień było dobrze, niestety po około 2 dniach znowu to samo od początku i tak co jakiś czas trzeba jeździć na regulacje co i tak nie zawsze pomaga. Szef całego tego warsztatu zaproponował mi radykalne rozwiązanie problemu tj. wymiana całej instalacji na LOVATO (bez tyłu czyli bez butli i rur, tylko cały przód i przełącznik w środku) i teraz pytanie do was czy tą instalacje polecacie do mojego autka i powinienem ją zamontować czy lepiej inwestować w BRC lub inną porządna instalkę? Szczerze nie mam już nerwów do tego gazu....

Pozdrawiam

Opublikowano

Lovato to było dobre kilka lat temu,teraz już nie jest to to samo,po prostu popsuło się,

co do Brc to w wielu przypadkach wygląda to tak jakby ktoś wysypał części instalacji pod maskę a jeśli skończy się już gwarancja to części są dość drogie,zastanowił bym się na instalacją Stag-polski produkt i jest dobry,

Opublikowano
  • Autor

Nie będę ukrywał że zależy mi na takiej instalacji żeby była dość mało awaryjna, wiadomo filtry itd wymienia się często ale wariacje typu brak mocy lub inne które teraz występują nie są mile widziane, chodzi tu o bezpieczeństwo gdyż teraz potrafi mi się auto zatrzymać na środku skrzyżowania i nie chce jechać póki nie przełączę na benzynę. Pan który chce mi tą instalacje sprzedać życzy sobie za to 2000zł, powiedz mi o ile STAG byłby droższym rozwiązaniem skoro jest to lepsza instalacja?

Opublikowano

za tą kwotę to idzie już założyć kompletną instalację,pogadaj z gazownikiem czy jakbyś mu dostarczył swoją instalację czy by ci ją założył,tu masz linkhttp://allegro.pl/a188-stag-q-box-r01-150km-w01-valtek-ac-sekwencja-i3750739406.html i niech weźmie drugie tyle za montaż,choć powinno być mniej ale wszystko zależy od warsztatu a może masz jakiegoś znajomego i razem daliście by rade sami a na regulacje już do gaziarza

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję bardzo za pomoc, będę kombinował, mam nadzieje że moje problemy z gazem się nie długo skończą. Jak będę potrzebował jeszcze jakiejś pomocy to napisze.

Opublikowano

Ale zdzierstwo :facepalm:

Jakbyś miał trochę pojęcia kupujesz np to:

A111 AC Stag 4 Eco Alaska Tomasetto IT01 4-cylindry 136KM JACUŚ LPG - sklep internetowy LPG, części LPG, auto gaz, hurtownia lpg, części do instalacji gazowych, części lpg, akcesoria lpg,

lub

A2 AC STAG 200 4 Alaska 136KM Valtek sekwencja JACUŚ LPG - sklep internetowy LPG, części LPG, auto gaz, hurtownia lpg, części do instalacji gazowych, części lpg, akcesoria lpg,

montujesz sam i masz tanio i dobrze

koszt 640zł wszystko nowe

Co do instalacji co podał @darko owszem dobra ale do 1.6 trochę na górkę

1.6 to proste silniki

reduktor AC-r01 jest u mnie 1.8TQ 180KM

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

u mnie jest stag 300 jestem bardzo zadowolony juz 5 rok smiga aby trzeba filtry na czas wymieniac i to wszystko

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja w swojej A4 montowałem Lovato Smart za 2300zł i narazie nie narzekam w trybie mieszanym na pełnym baku robię 550km butla 55(wchodzi 80%) czyli niecałe 150 zł :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.