Skocz do zawartości
IGNOROWANY

co sądzicie o tych felgach ??


Imker

Rekomendowane odpowiedzi

cholera;/ znalazłem jeszcze coś takiego co by mnie interesiło :DORYGINAL FELGI A8 D2 16 CALI 5x112 WYPOLEROWANE (3805948546) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Przy 16 calach ta felga nie wyglada :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm , czyli odpuszczam , jutro jadę oglądać i pasować jakieś 17ki z rantem:) tylko tyle wiem , dziś na szybciocha się dowiedziałem przypadkiem że znajomy coś takiego ma :) zobaczymy co z tego wyjdzie :) jak się uda to porobię focisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A a3 nie miała innego rozstawu śrub niż a4 ??

8l 5 x100

8p 5x112, czyli tak jak b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jak wogóle felga 18 cali ma się do komfortu prowadzenia i jeżdżenia? Powiedzmy ze mam aktualnie ori zawias nic z minusie. Robie średnio 10 tys w pół roku wiec sadze ze trochę km człowiek robi. Czy na felge 18 cali mogę spokojnie do mojego avanta b6 wkładać??

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka. Wybacz

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat

co myslicie o czyms takim 217 MG FELGI 16'' 5x112 AUDI A3 A4 A6 A8 ROTOR (3852397923) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

mysle ze nowej nie warto kupowac, ale jak znalazlbym uzywke w przystepnej cenie moze bym sie skusil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jak wogóle felga 18 cali ma się do komfortu prowadzenia i jeżdżenia? Powiedzmy ze mam aktualnie ori zawias nic z minusie. Robie średnio 10 tys w pół roku wiec sadze ze trochę km człowiek robi. Czy na felge 18 cali mogę spokojnie do mojego avanta b6 wkładać??

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Wszystko zależy po jakich drogach z reguły jeździsz , jak po dobrych to prowadzenie auta spoko , komfort to kwestia gustu bo jeden woli jak jest twardo a drugi jak jest miękko , ja dla mnie to jeździ sie dobrze i nie narzekam . Prowadzenie auta w zakrętach super ale jazda po kiepskich drogach szczególnie w koleinach troche męczy . No i trzeba sie nauczyć jazdy i omijania wszelkich dziur i unikania krawężników . No i najważniejsze , jak chcesz żeby autko dobrze wyglądało to trzeba będzie zmienić zawias i opuścić autko bo po założeniu 18 buda sie podniesie . U mnie po założeniu kół 225/40/18 autko poszło ok 10mm w górę , wcześniej miałem 205/55/16

---------- Post dopisany at 09:39 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

podepne sie pod temat

co myslicie o czyms takim 217 MG FELGI 16'' 5x112 AUDI A3 A4 A6 A8 ROTOR (3852397923) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

mysle ze nowej nie warto kupowac, ale jak znalazlbym uzywke w przystepnej cenie moze bym sie skusil

Wzór ogólnie spoko ale w tym rozmiarze nie będzie to wyglądać za ciekawie , co do ceny to jak dobrze poszukasz to w tej cenie można ładniejsze ori 17 albo 18 wyhaczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...