Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Swap 312

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Numeru szukaj tu:

P4250062.jpg

Co do modelu to jest to gdzieś napisane.

Opublikowano
312mm nie wchodzi pod 15"

Na jarzmie 288mm jest widoczny nr 301

A na 312mm nr 451

I super wielkie dzięki czyli trzeba zostać przy 288 :) Szkoda że nie pomyślałem o tym przed kupnem miesiąc temu nowych zimówek ale cóż :)

Opublikowano
A AJM ma większe przeguby od AFN/AVG nie czasem takie same jak AJL????

Tak teraz mysle ze oska od AJM jesr grubsza od AVG ale ogolnie przegub wchodzi w ta sama zwrotnice takze sorki za zmiszanie.masz moze nr oski swojego?

Opublikowano

w ETCE nie jest oznaczony AJM ale jest ATJ który ma taką sama piastę jak AJL i reszta V6-kowej bandy

czyli jest tak jak pisze Wesz82, no i mozna do AJM-a wrzucac zwrotnice od S4-ek :kox:

Opublikowano

Hmm.Dziwne ale to zbliża mnie o mały krok do 320:decayed:

Jak znajde nr pół oski wraz z nr przegubu wrzucę to sprawdz prosze czy na pewno podejdzie:hi:

Opublikowano

porównaj sobie przegub AJLa i AJMa, jak bedą takie same to jestes w domu :grin:

Opublikowano

Wychodzi na to ze Ajm ma taki sam jak Atj takze pasi:wink:

Opublikowano

teraz szukaj zwrotnic

Opublikowano

Powiedz tylko s4 czy z V też podejdą,chodź esa to V-ka:decayed:

Opublikowano

eSa lub allroad, wszystko zeliwo

jak chcesz to mam komplecik

Opublikowano

Wiem widziałem ale z kasą krucho.

Do tego sam wiesz co dalej zaciski,tarcze itd a ja niedawno wsadziłem 312 :facepalm:

Opublikowano

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

zadziałasz na wiosnę, ale dzieki za info, bede miał więcej roboty

wiecej klekotów bedzie miało wieksze hamulce :kox:

ale tak na prawde to powinienem wczesniej sie domyslic ze da sie to zrobic :facepalm:

bo juz miałem na warsztacie kilka passków B5L z seryjnymi hamulcami 320/30 mm

Opublikowano

Spoko zawsze do usług:kox:

Tak na marginesie to od ciula trzeba dać za taki swap:

Zwrotnice 400-500zł

Półosie różnie ale po 150zł szt w promocji.

I komplet hebli od Ciebie coś około 1200??

Także koło 2 tyś za tarcze ciut większa to trzeba się zastanowić.

Jakbym miał nawalone w silniku to bym się zastanowił a na serię 312 styka:decayed:

Szkoda ze nie miałem takiej wiedzy rok temu to bym juz miał 320:kwasny:

Opublikowano

a po co półosie ?

zmieniasz tylko zwrotnice na kompletne z piastami

Opublikowano

Zakręciłeś mnie jak nic:decayed::facepalm:

Pisaliśmy o tym przegubie AJM/ATJ tak i on nie wejdzie na ośke AFN/AVG trzeba oskę zmieniać.

Opublikowano

myślałem że masz AJM-a

AFN/AVG owszem

Opublikowano

Z AJM-a mam półosie:decayed:

Opublikowano

to teraz trzeba sprawdzic czy AJM i AVG maja takie same półosie

jak tak to tylko zmianiasz przeguby

sprawdziłem w ETCE, te same sa półosie

Opublikowano

Tomek czytasz co pisze:decayed:

Piszę ze mam półosie z AJM bo oską z AFN/AVG nie przyjmie przegubu z AJM/ATJ

Trzeba zmienic półoś z AJM.

Zrobiłem tak dlatego że moje zew przeguby mówiły papa i pomyślałem że wrzucę mocniejsze od 115.

Opublikowano

czytam, czytam, ale z ETKI wychodzi że półosie sa takie same :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.