Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sylwester 2013/2014


pastaldo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem z laptopem na kolanach hehe i browarkiem już nie wiem którym w ręku :decayed: no i koncert leci to Gdynia to Kraków to Wrocław hehe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jq już w domu .5 na głowę poszło Mały śpi w lozeczko teraz kilka pereł i 2014 :dancing: NAJLEPSZEGO ZAŁOGA.

Każdemu życzę RS4 :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z laptopem na kolanach hehe i browarkiem już nie wiem którym w ręku :decayed: no i koncert leci to Gdynia to Kraków to Wrocław hehe :grin:

Witam w klubie:decayed:

Ja też ze Szwagrem przy pifku i lapek stoi obok :wink:

Oczywiście ode mnie też Wszystkiego Najszybszego w Nowym Roku :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He ja ze szwagrem to zawsze przez skypa pije browary i gadamy a jak jestem na urlopie to prawie codziennie zupki chmielowe pijemy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożegnajmy ten c**jowy rok i przywitajmy jeszcze c**jowszy :kwasny:

Zdrówko! :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam już po fajerwerkach.. ?:grin: u nas dziś pogoda nie sprzyjała mgła ogranicza widoczność do 20metrów.. :thumbdown: Najlepszego w Nowym roku:drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NL dopiero zaczynają ustawać fajerwerki. I zdj mojego autorstwa. Pierwsze foto fajerwerków za ostre nie jest ale człowiek się uczy :wink:

bujv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tvn i Kraków wymiataja:kox:

Bylem w krakowie na rynku i powiem ze scena i cala ta otoczka robi wrażenie ale... dźwiękowcy dali d*py. Za duzo basu wszystko dudniło chwilami nie było słychać co mówią właśnie przez zbyt mocne niskie tony. Tyle kasy na to poszło a tu z dźwiękiem taką chałe odwalili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tvn i Kraków wymiataja:kox:

Bylem w krakowie na rynku i powiem ze scena i cala ta otoczka robi wrażenie ale... dźwiękowcy dali d*py. Za duzo basu wszystko dudniło chwilami nie było słychać co mówią właśnie przez zbyt mocne niskie tony. Tyle kasy na to poszło a tu z dźwiękiem taką chałe odwalili.

Tak też bywa. Ale jak na takiej imprezie jest lipa z dźwiekiem to szlak człowieka trafia i chce sie wyjść:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...