Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy ten docisk będzie dobry do 1Z ?????


jarek3251

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie jako ze po 2 latach użytkowania docisku sasha padła w nim sprężynka i nie wysprzeglał mi skrzyni muszę poszukać nowego docisku tymczasowo założyłem docisk używany luk od silnika abt bodajże (b4 audi 2.0) i pasuje bez problemu ale ze to używka za 50zł szukam czegoś nowego i tu pytanie do was czy ten będzie sie nadawał????

DOCISK SPRZĘGŁA AUDI (3793632845) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

dodam ze identyczne napisy (typ) miałem na swoim sashu czyli: TYP MF 210X/MF 228 czy to wystarczy żeby zdiagnozować ze to jest dobre sprzęgło do mojego 1z z 95 roku dodam ze wygląda jak moje stare posrute wizualnie.

w aukcji pisze ze to tylko do 1.9 d i td ale ja na szrocie i od abt 2.0 przymierzałem ze swoim starym i było identyczne tylko ze luk-a

tak na marginesie skoro identyczne sasha do audi a4 1.9 tdi 1z dedykowane kosztuje 600- 800zł a takie identyczne sie wydaje tylko ze niby dedykowane do 1.9d i td 125zł to ja pytam po co przepłacać???

dzieki za wszelkie uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest docisk pod sprzęgło 210mm a w 1Z jest 228mm, czyli nie będzie pasować, będzie pasować od audi 80 1Z, ja kupiwałem całe sprzęgło do siebie do B5 1Z i kupiłem właśnie takie od 80-tki też 1Z i wszystko pasuje:wink: chcesz tylko nowy docisk? Mam docisk od 1Z ale używkę

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:24 ----------

A kupiłem nowe kompletne sprzęgło sachsa od audi 80 1Z za 389zł:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz na zdjeciu co pisze na docisku TYP MF 210X/MF 228 u mnie tak samo pisze na popsutym sashu i jest 228mm

---------- Post dopisany at 16:00 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

i co powiesz na to??

AUDI A4 B5 1.9 TDI 90 KM 1Z DOCISK SPRZĘGŁA (3831140974) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

potwierdzenie ze tamto wyzej tez się nada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, niby są tam takie oznaczenia ale nie wiem czy będzie to pasowało. Poszukaj w etce czy jakiś katalogach jakieś obrazki Twojego docisku i tego z aukcji, może będą na nich wymiary to sobie porównasz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...