Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1.8T AVJ 150km]brak mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich klubowiczow i adminow.Otoz jak w temacie.Na pierwszym biegu moc jest , ale nastepny bieg w gore i juz tego nie ma.miesiac temu hamownia pokazala 150km ,ale dopiero po wymianie filtra powietrza i swiec.predzej bylo 134KM.zadowolony odbieram audi , a tu szok , nie ma tego co powinno byc.Znalazlem pozniej dziure w przewodzie od podcisnienia(wychodzi z kolektora i chyba tez do niego wchodzi).po zlikwidowaniu tejze dziury wszystko wrocilo.Minely trzy dni i z powrotem to samo.pytanie brzmi o co tu kurna chodzi?wiem ze przypadkow jest tyle co aut.zaznaczam ze nie ma bledow

Opublikowano

Szczelnośc dolotu do sprawdzenia, może być inna dziura a najlepiej to logi vagiem zrobić.

Opublikowano
  • Autor

po weekendzie jade do mechanika ,moze cos znajdziemy

Opublikowano

Najpierw zrob to co sam mozesz :-) pozniej jedz do mechanika.... Podlacz vag zrob logi wklej i ktos cie naprowadzi.

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie nie posiadam vag.zamierzam kupic,moze nakierujesz mnie na dobry sprzet.dokladnie to tylko przewod do laptopa potrzebny?

Opublikowano

moze tez byc slabe cisnienie w silniku bo leci pompa olejowa, BTW ciezko sie do niej dostac ?

Opublikowano

Mam najzwyklejszy kabel allegrowy kkl 409 i vcds. Dom tej pory problemow nie mialem :-)

Opublikowano
  • Autor

dzis bylem zbadac kompresje.wszedzie 9.5

---------- Post dopisany 08-01-2014 at 05:41 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2014 at 14:17 ----------

zauwazylem tez ze w przewodzie od przeplywki jest mokro

DSC_0083.jpg

[/color]DSC_0082.jpg

o czym to swiadczy?

Opublikowano

odma wali olejem w dolot, na 100% masz zawaloną przepływkę i nie mierzy tyle ile trzeba,

zrób logi dynamiczne

Opublikowano
  • Autor

a w przeplywce sucho.dzwonilem dzisiaj do mechanika ktory jest w trakcie naprawy i co do mocy to powiedzial ze dziura w zaworze upustowym.wymiana zaworu.jutro bede odbieral auto i napisze

---------- Post dopisany 10-01-2014 at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany 09-01-2014 at 17:27 ----------

zawor upustowy wymienionyjest lepiej ale nadal nie tak.przegladalem przewody od podcisnienia, sa cale.przymierzam sie do logow

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.