Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Tryb awaryjny w tiptronic (jak naprawic)?


gocher87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Otoz mam taki problem...opisze sytuacje od poczatku...kupilem auto okazalo sie ze jest walnieta przeplywka wymienilem przeplywke...auto smigalo super...nastepnie padla mi pompa wtryskowa...kupilem regenerowana w serwisie bosha w olawie...zamontowali mi ja...pozniej zaczely sie problemy typu tryb awaryjny jazda max 40km/h dziwny dzwiek silnika tak jakby traktor jechal...okazalo sie ze byl brak podcisnienia wymienilem gruszke przy turbinie i bylo podcisnienie...pojechalem w trase w sumie 1600km podczas tej trasy wlaczyl mi sie 4 razy tryb awaryjny jechalem 190 i nagly spadek mocy krecil do 3000 tylko ale jeszcze jechal....osatatnio z rana wsiadam w auto i odpalam go. juz odrazu wiedzialem ze cos jest nie tak obroty skakaly i byl ten dziwek traktora...ruszylem i jeszcze jechal pozniej jak go zgasilem i odpalilem to byla kaplica ciagle mi sie wlacza tryb awaryjny i nie jedzie...do tego jak wrzucam na D to szarpie strasznie skrzynia...po podlaczeniu VAG-a wyskoczylo ze jest brak polaczenia z ECU skrzyni biegow...kumpel powiedzial ze mogla sie odlaczyc wtyczka od skrzyni...bylem na kanale i byla podlaczona...wyczepilem ja podmuchalem i podczepilem odpialem akumulator na 15 min podpialem i dalej to samo....czy ktos wie co to moze byc? musze miec naprawde kiepski egzemplarz skoro co chwile cos innego sie psuje....ewentualnie kto zna kogos we wroclawiu kto sie zajmuje takimi rzeczami??? porcz jetronic-a na opolskiej bo maja kolejki na 3tyg a ja musze to zrobic na wczoraj bo wyjezdzam do uk... z gory wielkie dzieki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego ale powiem "silnik 2,5" kropka, kup 1,9 w B5 są niezawodne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o takie rzeczy jak skrzynia to chyba najlepiej udac sie do ASO

jak mi sie wlaczyl trub awaryjny to pojechalem na Piekna 21 we wrocku do serwisu audi vw

tam ci wszystko sprawdza

w moim przypadku padl modul skrzyni

razem z wymiana kosztowalo 460 zl i jak na razie pol roku smiga bez problemu

cala operacje zalatwili w 4 dni

sprobuj sie z nimi umowic chociaz na diagnostyke i chyba lepiej bedzie jak im to zostawisz do zrobienia

zaplacisz troche ale masz przynajmniej gwarancje na naprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...