Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Liberty Direct - bardzo proszę o opinię


Rekomendowane odpowiedzi

Mieliście jakąś styczność z tą firmą? Internet usiany jest negatywami, reklamami i pozytywnymi opiniami na ten temat.

Jako jedynie liczą wiek kalendarzowo a nie rzeczywiście i nie dają mi zwyżki za wiek a zniżki z oc przepisują na ac. Oferta jest kusząca i nieporównywalna z innymi dlatego poważnie się nad nimi zastanawiam. Chociaż rok przeboleć u nich, a później już nie będzie problemu z wiekiem, więc mogę zmienić.

Proszę o opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sproboj isc do tzn Multi Agencji(tam gdzie sa przedstawiciele wszystkich firm) i zeby ci tam wyliczyli, mnie w generali np przeniesli znizki z oc na AC, vw passat 2001 1,8T 150 koni place ze zniszka OC 519 zl(2 raty) a na AC mi dali 790 zl.

Jesli chodzi o Liberty to nie polecam, ani zadnych innych Linków. Osobiscie z doswiadczenia wyplat dla poszkodowanych najlepiej placi PZU i Generali(chociaz ostatnio cos im sie pogorszylo).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za diesla 1.9 w B6 płace 380zł dokupuje NW i mam 447zł za pełny rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli młody kierowca, You Can Drive - produkt Hestia.

Jeśli szkodowy - Benefia.

Directy niestety nie mają dobry warunków, mimo że ceny kuszące. Analizowałam OWU LD i przyznam, że na każdym kroku jest ograniczenie.

A tzw. bonus za bonus czyli zniżki z OC na AC przepisuje większość TU, o ile uprzednio nie miałeś AC.

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w liberty polisę oc+ac i po roku czasu krzyknęli mi taką samą cene jak na początku... Argumentowali to jakimiś wzrostami opłat państwowych...

Po krótkiej rozmowie zaproponowali 100zł mniej... i tak przeniosłem sie do link4 i za identyczne warunki zapłaciłem o 700zł mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z pierwszym ubezpieczeniem załapałem się na promocję w PZU "Samochód bez babci" - mniej niż wtedy zapłaciłem dopiero po 4 latach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...