Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BRAK mocy po czyszczeniu turbiny AFN


tarq

Rekomendowane odpowiedzi

kolego zapal auto sciagnij wezyk od gruchy i zobacz czy wsysa ci palca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sprawdze zawor N75 ?;>

---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ----------

mam jeszcze jedno pytanie , hisotra mojego uszkodzonego TURBO zaczela sie od , piszczacej ROLKI od alternatora (z nie wiedzy wymineielm pompe wspomagania , rolke na jakims sprzegielku , pasek wielrowkowy itp) dopiero kiedy Audi zaczela wywalac bledy typu HAMULCE cos tam cos tam , okazalo sie ze piszczyała ROLKA ALTERNATORA ktora doslownie zmielilo , po wymienie ladowanie itp wrocilo do normy bez zadnego "piszczenia" i teraz czy w zlym ladowaniu przez alternator mozna uszkodzic ZAWOR N75 ten co steruje TURBINA ?;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie, da ci nizsze napiecie i tyle, raczej go nei przepali z tego powodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można źle złożyć turbine z AFN VNT15 ?

wedle mnie NIE ale nie jestem specem, może ktoś wie na 100% to proszę napisać

turbina byla 100% sprawna nie wierzę że sie posypała i nie doładowuje.... no po prostu nie ma opcji... macie jakies inne pomysły ?

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

jednak mozna źle złożyc ale mam zlożona dobrze wedle powyższego zdjecia całe szczescie ;)

szukam więc nieszczelności jutro i sprawdzam podciśnienia ponownie !!!

tak mozna zle zlozyc, ja 2 dni temu czyscilem swoja i odwrotnie zalozylem pierscien, wczesniej zawieszala sie geometria gruszka nie odbijala do konca, i po 2800obr tryb awaryjny teraz nie ma trybu awaryjnego ale jest slabsze od samego poczatku pierscien na tym zdjeciu jest dobrze zalozony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...