Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4/B6 2.5 TDI V6 Avant#Gwint AP#Touareg Atheo 19''#Czarny Mat#

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2.5 v6TDI + multitronic? :naughty: jak się sprawują?

Opublikowano

Zainspirowałeś mnie plastidipem, chcę pomalować nim grille razem ze znaczkiem, relingi i tylny znaczek, kolor auta mam ten sam, więc może fajnie to wyjdzie?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

2.5 v6TDI + multitronic? :naughty: jak się sprawują?

Powiem tak trzeba dbac o taki zestaw, olej fitry itp wszystko w okreslonym czasie wymienione. Bardzo dobrze mi sie jezdzi z ta skrzynia.

Zainspirowałeś mnie plastidipem, chcę pomalować nim grille razem ze znaczkiem, relingi i tylny znaczek, kolor auta mam ten sam, więc może fajnie to wyjdzie?

No plastidip jest w tym fajny ze mozna sobie poeksperymentowac z malowaniem. Ja mialem miec tylko dach i grill, a skonczylo sie na calym aucie, a jak mi sie znudzi to sciagne to heheh. Tak jak pisales jesli pomalujesz wszystkie chromowane dodatki na czarno moze byc bardzo ciekawe polaczenie z ori kolorem.

No to zawieszenie wymienione. Teraz jest gwint AP Sportfahrwerke. :banan:

Powiem tak, jezdzi sie bardzo fajnie, auto stabilne :grin: , super trzyma sie drogi, a nierownosci fajnie wybiera. No wyglad tez :D

Pozniej bylo jeszcze odswiezenie PlastiDipem calego auta. Na tyle prac wystarczylo czasu, nastepnym razem wpadna jakies dystanse i moze dokladka z Cupry, ale too sie jeszcze zobaczy.

A oto kilka fotek

http://www.directupload.net/file/d/3757/q39wns54_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/3757/2utcnk7a_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/3757/nosiantg_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/3757/fofutpge_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/3757/gm67tzgt_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/3757/8vpd2ffg_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/3757/8w7wncbo_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/3757/mwg8wuqy_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/3757/jw3qs8w8_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/3757/s92ar8mz_jpg.htm

Edytowane przez Jaro-S

Opublikowano

bardzo ładnie wygląda teraz twoja A4 :hi: dokładka do cupry dobry pomysł, ja też planuje ten zakup

Opublikowano

Ogólnie ładna sztuka tylko te lustra teraz jakoś tak nie pasują wg mnie... :wink4:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowe Koła juz na Garage :banan:

Opublikowano

Ile wychodzi litrów na malowanie?

Opublikowano
  • Autor

Ojj nie pamiętam kolo 8 coś takiego chyba

Opublikowano

Ponad tysiaka za farbe,jak z wytrzymałością trzyma się dobrze?

Opublikowano
  • Autor

No nawet dość, z paliwem trzeba uważać żeby nie narobić plam a tak to w porządku, wiadomo nie jest to powłoka na lata, co jakiś czas odświeżyć kładąc nowa warstwę mozna

Opublikowano

Piękna! :)

Powiedz, gdzie namierzyłeś spryski mgiełkowe, bo moje mnie już do szału doprowadzają..

Opublikowano
  • Autor

Dzięki ?

Wiesz ja na ebay.uk zamówiłem u kolesia w Turcji ? dałem chyba 10 funtów.

Edytowane przez Jaro-S

Opublikowano

pokaż atheo :) jaki będzie kolor ich ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzięki

Wiesz ja na ebay.uk zamówiłem u kolesia w Turcji dałem chyba 10 funtów.

To są oryginały? Pasują od innego modelu? Czy jak?

A może posiadasz jeszcze jakiś numer spryskiwacza.. :co:

I czy są podgrzewane?

DOBRA - Nieważne :cicho: Znalazłem już temat na forum :dance2::dance:

Edytowane przez Grz3si3k

Opublikowano
  • Autor

Koła zostają w ori kolorze ?

Adaptery pod tuaregi odebrane, przód i tył 27mm. Tył za***iście usiadl lecz przód troszkę za bardzo wystaje, trzeba będzie zmniejszyć na 22 lub 23mm.

Oto foty adapterów

de5dc0c2d9fbb0femed.jpg

f0ca7102fd9d1c63med.jpg

I jedna fota Touareg Atheo..... :banan:

1b7b0513374d6e8amed.jpg

Edytowane przez Jaro-S

Opublikowano

Oooo stary.. Chce ją zobaczyć na tym felunku :kox:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

jakie opony założyłeś 225 czy 235?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jakie opony założyłeś 225 czy 235?

225 takie już kupiłem. Profil może trochę wysoki bo 40 ale opony są nowe

No i w ostatni weekend z racji tego ze pogoda była extra, zamieniłem zimówki na letnie. Touareg Atheo w rozmiarze 19'' 9J i oponami 225/40 Continental Contisportcontact juz załozone . :banan:

A oto kila szybkich fotek

e10f64b215238f47med.jpg

f11528091aef0073med.jpg

a702317c853078dfmed.jpg

Adaptery fajnie spasowaly, przód byl prerabiany bo byly za szerokie ale teraz jest ok.

Wiecej fotek jak ustawie gwint na odpowiednia wysokosc bo zostal na zimowym setupie :kwasny: Brak czasu niestety

Edytowane przez Jaro-S

Opublikowano

Nieźle siadły i akurat moim zdaniem to świetne koło do B6 ;) Trochę skręcisz gwint i będzie malina

Opublikowano
  • Autor

Nieźle siadły i akurat moim zdaniem to świetne koło do B6 ;) Trochę skręcisz gwint i będzie malina

Tak, jak bedzie chwila czasu to skręce jeszcze trochę gwintem żeby niżej siadła. Koło również mi się bardzo podoba. Przy czarnym aucie jasne rolki fajnie się odznaczają.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.