Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie sprzęgło oryginalne do 1Z ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jaka firma robi oryginał sprzęgło do 1.9tdi 1Z ?

Opublikowano

sachs ,luk

Opublikowano

ja mialem ori sachsa.co prawda mam ahu ale bez dwumasy to tak samo jakby 1z.

Opublikowano
  • Autor

lepiej zapodać sachsa czy luka do 1z ?? niedługo wymieniam i chciałbym wiedziec

Opublikowano

ja bym wolał sachsa o ile robi takie same dobre jak w 1995r

Opublikowano

Ja w swoim 1z mam ju pół roku sprzęgło sachsa i sprawuję się bardzo dobrze

Opublikowano

ja 3 tygodnie temu wymieniałem od siebie i włozyłem sachsa od audi 80....stare było identyczne jak 3000 386 001. W sklepie zamówiłem dwa rodzaje dedykowane sachs 3000 722 002 i to od b4. docisk łozysko były identyczne różnica była jedynie w tarczy a mianowicie dedykowane miało nacięcia na tarczy a to z b4 było bez .....

Opublikowano

Ja założyłem LUK'a i nie narzekam :wink: stare sprzęgło (ori Sachs) odmówiło współpracy (padł tłumik drgań w tarczy + duży luz na tulejce wielorowkowej)

Opublikowano
  • Autor

Za kilka dni będę się brać za wymianę wybór padł na sachsa, czy są jakieś żelazne zasady wymiany sprzęgła ? czy jakieś uszczelki, uszczelniacze się wymienia ?

Opublikowano

Skoro bedziesz zrzucać skrzynię możesz przy okazji wymienić siemmering końca wału silnika ;)

Opublikowano
  • Autor

Dobrze wiedzieć :)

Opublikowano

Bierz tylko sachsa.. Luk też nie jest złe, w każdym razie nic innego ponad te 2 firmy, ze wskazaniem na sachsa. U nas na forum jest kolega, który pracuje w hurtowni i załatwia części w najlepszych cenach, nawet na allegro nie dostaniesz taniej, wiec jak nie masz jakiegoś fajnego dojścia to polecam kupić u niego.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Sprzęgło do silnika 1z w roczniku 95 jest na jednomasie, mam z dobrego pewnego źródła za niewielką kase.

Opublikowano

NOWE w sklepie komple (kolo + docisk 300zl ) sachs

Opublikowano
  • Autor

No na stronie inter carsu 870 zł kosztuje 300 zł to trochę przesada za komplet. Można kupić za 300 zł ale napewno nie ori sachsa :)

Opublikowano

edit : 370zl minus prowizja i marża wychodzi jakies 320zl tu masz przyklad :

SPRZĘGŁO SACHS AUDI 80 / A6 1.9 TDI B4 / A6 C4 (3944038722) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

to jest to samo co do b5 wiem bo takie zakladalem do ahu

Opublikowano

Do AFN-a też będzie pasować?

Opublikowano
  • Autor

o oryginalności sprzęgła które podałeś w linku raczej nie wierze. może jakieś regenerowane sprzedaje. Allegro nie jest zbyt wiarygodnym dostawcą przynajmniej dla mnie

Opublikowano
o oryginalności sprzęgła które podałeś w linku raczej nie wierze. może jakieś regenerowane sprzedaje. Allegro nie jest zbyt wiarygodnym dostawcą przynajmniej dla mnie

dla mnie to możesz sobie nawet do aso jechać i zapłacić 1000zł :polew: jak inni co sie naczytają jakiś bzdur wypisywanych przez ludzi po to aby kupować w odpowiednich sklepach itp .najlepiej w aso ,najlepiej ori . bla bla bla , ze sredniej połki wystarczy zamontować i tez jest dobre ,jak nie widać róznicy to poco przepłacać ?

to samo ma kolega w sklepie tyle ze ja mam znizki wiec cena na dzis to 320zl ,nie ma mowy ze to podrobka bo sobie wyciagam i porownuje do uzywanego którego mam obok.

halo ludzie to tylko 1.9tdi stary parch wiec ceny czesci sa niskie.

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ----------

Do AFN-a też będzie pasować?

koło z 1z czy tam z ahu zakladasz i pasuje. tyle ze musi byc od silnika takiego jak w audi ( nie pasuje od VW seata i skody )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.