Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Górne oświetlenie wnętrza


asadolewski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Posiadam Audi A4 Avant z 2000 roku. I mam o to taki problem.

Mam taki przypadek że po otwarciu drzwi obojętnie których. Nie zapala mi się GÓRNE OŚWIETLENIE WNĘTRZA. Po wyjęciu z kluczyka również.

Światła CZERWONE w drzwiach się świeca w nogach również. Na FIS również widać otwarte drzwi. Na początku objawiło się to takim problem. Że raz się zapalało a raz nie. A jak było dłużej otwarte to czasem gasło.

Gdzie mogę znaleść jakieś rozwiązanie. Czekam na wasze odpowiedzi z góry dziękuje. W elektryce auta jestem zupełnie ciemny odrazu dodaje. Więc jak by ktoś mógł coś napisać gdzie trzeba zajrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź bezpiecznik nr 14

Bezpieczniki sprawdzałem wszystko cacy. Po za tym lampkę normalnie mogę włączyć. A jak by był bezpiecznik to bym nie mógł włączyć lampki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymontuj lampkę z podsufitki i sprawdź wtyczkę zasilającą. Może po prostu styki zaśniedziały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie gaśnięcia po jakimś czasie to tak ma być .

No tak ja to rozumiem. Ale wszystko chodziło bez problemu. Jak znikło z dźwi to i z klucza. A zaczeło się to dziać po tym śniegu jak spadł. I mrozach.

Lampkę sprawdziłem styki w lampcy cacy. A gdzie mogę szukać wtyczki gdzie łączy się przewód z tym System od otwierania dźwi co odpowiada za zapalenie się lampki bo gdzieś ten przewód musi iść i gdzieś się łączyć bo jest 2 przewody a zapala się ze wszystkich dźwi.? Może tam bym znalazł odpowiedź.

---------- Post dopisany 27-01-2014 at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany 18-01-2014 at 16:10 ----------

Dzisiaj sprawdziłem. Styki w Pompce od Centralnego tam też nic to nie dało.

A te mikrostyki w dzwiach to idzie jakoś czyścić bez rozbierania zamka oraz boczka? Czy nie bardzo bo nawet nie wiem gdzie to się znajduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...