Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie wnetrza ori szklanej lampy w I lifcie


Gumak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie widzę od groma e36 i to wieśniacko porobionych. Ja sprzedałem swojego sedana A4 i wsiadłem w avanta. Jest dłubnięta na tyle, że jestem w stanie powiedzieć że nie będę przy niej nic robił bo jest już ok. Tylko w środku będę chciał coś zmienić żeby ją odponurzyć bo smutno i ciemno jest jak to w a-czwórkach. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białe recaro :decayed:

Szukaj jasnych plastików (czarno-szare, szare) i do tego boczki drzwi. Mam fotele od polifta materiałowe tzw. placki w beżu/brązie może się skusisz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

białe recaro :decayed:

Mam fotele od polifta materiałowe tzw. placki w beżu/brązie może się skusisz :naughty:

Pokazuj na pv :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przedliftow, pod warunkiem ze sie kupi dymione kierunki pod dany typ lampy bosch lub valeo, wedlug mnie fajnie to wyglada, sam tak malowalem kiedys

http://pioterd.republika.pl/czarny1.jpg

http://pioterd.republika.pl/czarny2.jpg

No też o taklim czyms mysle, ale kierunki sam chcialem dymic, ty kupowales? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się udało kupić, wcześniej foliowalem i była kicha, rozkleic też nie tak łatwo bo można polamac, w sklepach internetowych powinny być takie kierunki trzeba dobrze poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W normalnym motoryzacyjnym zamawiają z hurtowni dymione na zyczenie klienta. Przynajmniej w tym, gdzie zakupy do kozy robię ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W normalnym motoryzacyjnym zamawiają z hurtowni dymione na zyczenie klienta. Przynajmniej w tym, gdzie zakupy do kozy robię ja ;)

A gdzie robisz w Bydgoszczy bo bede niedlugo na jakis czas w Bydgoszczy to moze kupie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W normalnym motoryzacyjnym zamawiają z hurtowni dymione na zyczenie klienta. Przynajmniej w tym, gdzie zakupy do kozy robię ja ;)

A gdzie robisz w Bydgoszczy bo bede niedlugo na jakis czas w Bydgoszczy to moze kupie? :)

W Bydgoszczy nigdzie. Jedyne co kupuję do auta w Bdg. to pierdółki z ASO :P Swoją drogą, orientujecie się ile w ASO za pompkę od sprysków? ( Bo chyba ją zupełnie przypadkiem zjarałem) Wiem, że w necie za 25 zeta można chapnąć nową.

A do swojej to zakupy robię tu: https://plus.google.com/116342053528466080561/about?gl=pl&hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...