Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie wnetrza ori szklanej lampy w I lifcie


Gumak

Rekomendowane odpowiedzi

ewentualnie rozebrac i polakierowac elementy nie majace wplywu na swiecenie reflektora:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie rozebrac i polakierowac elementy nie majace wplywu na swiecenie reflektora:wink:

No tak, tak. Tylko Pytanie czym malowaliscie i wgl?

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

szklo malowac? jak juz to raczej polerke zrobic

Polerkę? Co masz na mysli? W sensie jak zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mowisz ze z zewnatrz malowac jak to jest szklany klosz po nie potrzeba malowac tylko klosz wypolerowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym Ci radził założyć soczewki jeśli już chcesz coś rezać. Tak naprawdę w tej lampie nie da się pomalować nic innego niż ramkę wokół bo inaczej przestaje być lampą "legalną" :wink: a i tak wszystko co zrobisz nie będzie tak ładnie widoczne jak w soczewce właśnie przez ten szklany klosz :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym Ci radził założyć soczewki jeśli już chcesz coś rezać. Tak naprawdę w tej lampie nie da się pomalować nic innego niż ramkę wokół bo inaczej przestaje być lampą "legalną" :wink: a i tak wszystko co zrobisz nie będzie tak ładnie widoczne jak w soczewce właśnie przez ten szklany klosz :kwasny:

Soczewka wpadnie, ale na chwile obecna bardziej potrzebne rzeczy :D a jakos lepiej by to wygladalo moim zdaniem jakbym pomalowal chociaz ramke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluj ramkę, wystarczy zwykły czarny mat za parę groszy a zawsze to lepiej wygląda.

Przyciemniania szkła nie polecam bo nie dość, że gorzej wtedy świecą to mogą być problemy przy kontroli/kolizji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluj ramkę, wystarczy zwykły czarny mat za parę groszy a zawsze to lepiej wygląda.

Przyciemniania szkła nie polecam bo nie dość, że gorzej wtedy świecą to mogą być problemy przy kontroli/kolizji :wink:

Tak też własnie zrobie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta ramka (takze odblask) nie wplywu na swiecenie??Wydaje mi sie ze tez odbija swiatło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja nie wiem, mam a4 b7 i cały środek się maluje w sensie wokół soczewki (mam bixy) czy sam dół lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b7 masz inaczej bo za odblaskiem masz soczewke a poza nią mozesz pomalowac wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat bo nie chcę specjalnie zakładać nowego. Otóż rozkminiam żeby coś porezać przy przednich lampach. Opcje zakładam trzy:

- pierwsza: lampy poliftowe ( największa pospolitość obecnych czasów - każdy zakłada - twierdząc że jest fajnie ) i ja sądzę tak samo, podoba mi się ten mod, ale pełno tego jak Beemek e36.

- druga: zrobić oryginały na smoke

- trzecia: wrzucić tylko US kierunki, albo całe kierunki zrobic na pomarańcz.

Co myślicie koledzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat bo nie chcę specjalnie zakładać nowego. Otóż rozkminiam żeby coś porezać przy przednich lampach. Opcje zakładam trzy:

- pierwsza: lampy poliftowe ( największa pospolitość obecnych czasów - każdy zakłada - twierdząc że jest fajnie ) i ja sądzę tak samo, podoba mi się ten mod, ale pełno tego jak Beemek e36.

- druga: zrobić oryginały na smoke

- trzecia: wrzucić tylko US kierunki, albo całe kierunki zrobic na pomarańcz.

Co myślicie koledzy?

Polifty w smoke? Mysle ze dobra mysl tylko zalezy jaki kolor auta zeby sie nie gryzlo :D

W poliftach tylko kierunki al'a US :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do przedliftow, pod warunkiem ze sie kupi dymione kierunki pod dany typ lampy bosch lub valeo, wedlug mnie fajnie to wyglada, sam tak malowalem kiedys

czarny1.jpg

czarny2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma kolor LZ6L czyli perłowa zieleń. Jeśli juz zakładał bym polifty to bez żadnego malowania, ale szkoda mi roboty bo trzeba wycinać brzegi w błotnikach, wtyczki przelutowywać, a w co drugiej A4 z przed 2000r. są już polifty. Dlatego chciałbym coś co będzie i ładne i nie tak często spotykane jak Vectra B :grin: Pewny jestem natomiast co do lamp tylnych. Idą całe na czerwono :wink: Podoba mi się pioterosa opcja. Dużo roboty z rozklejaniem szkieł i malowaniem tego środka? Masz go na połysk czy mat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polifty to jeden z najlepszych modów. Dużo roboty nie ma, a auto sporo odmłodnieje! A jak już soczewka będzie na pokładzie to można się pokusić o jakiś hid 4300K lub przeróbkę na bi-xenon i mieć na prawdę zayebiste oświetlenie drogi :slina: Do tego pomalować można w dowolny kolor i wrzucić obrysy a'la USA. Wszystkie inne "tjuningi" z allegro czy przeróbki starych lamp nie z tej epoki nie dadzą takiego efektu. Takie jest przynajmniej moje zdanie, ale są gusta i guściki.

A vectra B i e36 już niedługo będą rarytasami bo wcale tego tak dużo nie ma, przynajmniej u mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...