Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niska temperatura po wymianie termostatu ;/


dragonstyle

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po wymianie termostatu moje audi z ledwą biedą osiąga 70 stopni to wskazanie na desce, i to dopiero po ok 15km, termostat Wahler czujnik także ori. układ odpowietrzyłem myślę, że dobrze, w kabinie nagrzewnica grzeje bardzo dobrze, zegary sprawdziłem, na klima-troniku na kanale 51 jest od 70-90 stopni. skacze, mam program VAG-COM tylko nie wiem gdzie sprawdzić temp cieczy

Macie jeszcze jakieś pomysły??

15012010056.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok jedziesz 15km....ale podczas jazdy jaka masz ustawiona temp na climnatroniku max??U mnie w tej chwili jest -17 i tez musialem przejechac pare dobrych km zeby uzyskac 90'.Jezeli masz ustawiona temp np 27 na climatroniku to automatycznie szybciej zbija Ci cieplo i wolniej bedzie rosła temperatura cieczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 stopni na klimatroniku w zimie ? ludzie ogarnijcie się i zacznijcie prawidłowo korzystać z ogrzewania ! 51 kanał jest nie istotny , sprawdź co się dzieje na 49, sprawdź węże z chłodnicy. A tak przy okazji wahler nie jest 'też' ori. Jak chcesz ori to kup mahle/behr za ok 30 pln jest identyczny jak z aso :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty gadasz? Ja mam ustawione na HI i jakos po 7 km mam 90C i nie ma roznicy czy jest na HI czy 19C

Ty tak na poważnie? Wchodzisz w kurtce , czapce itp. przy -10 i przebierasz się w aucie ? Bo nie sądze, że w takim ubiorze wytrzymasz z klimą ustawioną na HI. po co , pytam się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kolega lubi ciepełko,dla Mnie 23 to już za dużo,

jest takie powiedzenie,że g...o to i latem w puchu zmarznie,

bez obrazy koledzy,do nikogo to nie jest skierowane-po prostu powiedzonko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty gadasz? Ja mam ustawione na HI i jakos po 7 km mam 90C i nie ma roznicy czy jest na HI czy 19C

Po 7km ale przy temp. min +10C na zewnątrz albo przy 0C piłując auto non stop 4 obr/min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 7km ale przy temp. min +10C na zewnątrz albo przy 0C piłując auto non stop 4 obr/min
:facepalm: temat jest ze stycznia a wiadomo jaka teraz jest pogoda na mazurach -16 ciagle tak wiec 7 km wystarczy mi aby silnik osiagnal 90C i nie piluje go tak jak kolega napisal na 1wszym biegu :grin: tylko narmalnie

---------- Post dopisany at 07:20 ---------- Poprzedni post napisany at 07:15 ----------

kurde u mnie az tak nie jest cieplo w aucie moze to dla tego ze nocuje na dworze, namarznie itd czy to raczej wina nagrzewnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam ustawione na 18 i po ok 20min jazdy rozpinam kurtkę. Przy -10 na zewnątrz nie ma szans na 90C ale w środku już ciepło. Z resztą już temperatura rośnie i życzę Wszystkim szybkich 90 w silniku i optymalnej temp w kabinie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...