Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[O1] Ile będzie kosztować naprawa takiej stłuczki w tył?


Rekomendowane odpowiedzi

Ile kosztować może naprawa takiej stłuczki? W tym wypadku trzeba malować cały błotnik, da się to wyklepać? Nie ukrywam, ze chciałbym to zrobić tanio i ładnie. Ile kosztuje używka lampy tylnej prawej do O1 poliftowej? Więc maski pomimo lekkiej wgniotki bym nie ruszał , tylko błotnik i lampę. Można malować błotnik przy takiej temperaturze czy lepiej poczekać do wiosny? Trzeba pomalować cały czy można tylko jakoś kawałek? Bo boje się, że będę miał odcień inny, a kupujący powie później, że mega dzwon w d*pę był.

Jaki czynności trzeba tu wykonać by auto przewrócić do wyglądu wcześniejszego?

20140123_173359.jpg 20140123_173406.jpg 20140123_173416.jpg 20140123_173423.jpg

20140123_173429.jpg 20140123_173444.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej pytanie do konkretnego warsztatu, otóż każdy liczy inaczej.

Orientacyjnie w moim regionie lakierowanie: za element ok. 300zł

Części na allegro, ew. intercars. Koszt lampy ok. 100zł

Pozdrawiam

arielka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zrob lepszej jakosci zdejcia i je trzymaj, w razie sprzedazy gdy gosc bedzie miec watpliwosci, pokazesz zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błotnik da się naprawić, a nawet trzeba(wymiana polega na wycięciu i wspawaniu). Element lakieruje się cały i nie będzie problemu z odcieniem (kolor zostanie odcięty na błotniku, a czarna perła jest łatwa w doborze). Naprawę trzeba wykonać jak najszybciej, aby uszkodzone elementy nie zaczęły korodować. Pokrywę komory bagażnika trzeba przynajmniej zabezpieczyć zaprawką. Koszty zależą od regionu tak jak napisała Arleta i myślę, że w Stalowej Woli błotnik naprawisz za 300-400zł, natomiast w Warszawie będzie drożej. Pamiętaj, że naprawy blacharsko - lakiernicze wykonane tanio nigdy nie są dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błotnik da się naprawić, a nawet trzeba(wymiana polega na wycięciu i wspawaniu). Element lakieruje się cały i nie będzie problemu z odcieniem (kolor zostanie odcięty na błotniku, a czarna perła jest łatwa w doborze). Naprawę trzeba wykonać jak najszybciej, aby uszkodzone elementy nie zaczęły korodować. Pokrywę komory bagażnika trzeba przynajmniej zabezpieczyć zaprawką. Koszty zależą od regionu tak jak napisała Arleta i myślę, że w Stalowej Woli błotnik naprawisz za 300-400zł, natomiast w Warszawie będzie drożej. Pamiętaj, że naprawy blacharsko - lakiernicze wykonane tanio nigdy nie są dobre.

Też tak myślę, więc udam się po wypłacie do Stalowej Woli. Bo w Wawie wołają nawet powyżej 1000zl . Myślę że element można wyciągnąć, wyklepać bo na żadne wycinanie i wspawanie to ja się nie godzę/ Dzięki za rzeczową odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...