Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Otwarcie drzwi bez akumulatora


xeides

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W zeszłym tygodniu spalił mi sie samochód, tzn. Cały silnik. Lecz środek ocalał, niestety wszystkie zamki sa zblokowane i nie mozna ich otworzyć. Oprócz kierowcy bo sa otwierane na klucz. Jak mozna otworzyć pozostale drzwi, na krótko jakos podłączyć przy module ? Akumulator i wiązki sa popalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wewnątrz nie otworzysz bo jest ryglowanie drzwi, samego siłownika tez problem zasilić bo przewody z niego nie wchodzą do wnętrza samochodu.

Można by spróbować zasilić moduł komfortu i otworzyć z pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie mam pytanie ,w sumie zastanawiam się jak otworzyć sedana jeżeli aku padnie zupełnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie zapomniałem dopisać ,że zamek jakos się zaciął lub czy jest jakaś dezaktywacja zamka jak zamyka się z pilota, jak by tak aku się skończył to szybka tylko czy jeszcze jakoś się dostanę:naughty: wiem że głupie pytanie obecnie ,ale jak aku padnie to wcale głupie nie będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem czy to pomoze bo sie troche kabelki potopily i czy to zda egzamin, po za tym musialem bym znalesc gdzie zasilanie podlaczyc, a jakis inny sposob ?

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

Nawet jak wszystko popalone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna pobrac, post jest z 2009 roku, a plus do rozrusznika i minus do budy nie dziła, jedyne co zostalo to chyba przy module cos pogrzebac ?

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------

drzwi od kierowcy otwieram kluczykiem ale wszystie inne nie ruszaja sie ani bagaznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak podłączyłeś to zasilanie to w ogóle coś w środku zadziałało? - oświetlenie wnętrza, radio, itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że wiązka od silnika robi gdzieś zwarcie, odłącz wszystko co idzie pod maskę , wtedy podłącz zasilanie ale już wewnątrz samochodu - pod kierownicą jest główny zacisk +12V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bin85;]Możliwe że wiązka od silnika robi gdzieś zwarcie, odłącz wszystko co idzie pod maskę , wtedy podłącz zasilanie ale już wewnątrz samochodu - pod kierownicą jest główny zacisk +12V[ Zeby się tam dostać trzeba otworzyć drzwi;jak w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego rico37p drzwi kierowcy mają taki sprytny wynalazek jak zamek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, tak jak mowi bin85, do auta sie dostałem tylko bede musial troche pogrzebac, a co sadzisz o tym zeby wpisc sie na lewo pod kabelki ktore ide do drzwi bez posrednio ? od pasazera bym sie dostal przez schowek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby zasilić samą pompkę od centralnego

jeśli dobrze pamiętam jest w bagażniku w Avancie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakby zasilić samą pompkę od centralnego

jeśli dobrze pamiętam jest w bagażniku w Avancie

W B6 niema pompki - siłowniki są elektryczne

Kolego xeides poszperam w Elsie zobaczyć schemat centralnego to napisze co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...