Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przepływomierz masy powietrza


Kejsi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bd owijać w bawełnę padła mi przepływka spaliła się, widać nadpaloony jakiś element na płytce jest martwa. Nie stać mnie na boscha więc wychodzę z zapytaniem o najtańsza i dobra przepływke ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo mówić kogo jak mnie nie stać na ori a używana to loteria jak z podróba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem zamiennik za okolo 250 w motoryzacyjnym i po godzinie go oddalem bo auto wogle nie chcialo jezdzic, nie mialo sily nawet ruszyc i kopcilo jak rasowy disel z zajechanym silnikiem! Poszukaj u siebie w okolicy moze ktos bedzie mial, wtedy na miejscu sprawdzisz, kupujac na allegro tez mozna oddac jak okaze sie padnieta. Najlepiej moim zdaniem wyrwac od kogos z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to przedmiot który wzrokowo można ocenić czy jest sprawne czy nie, już trochę na świecie żyje i wiem, że niektórzy mają to gdzieś czy działa czy nie, byle zarobić. Nie chce tu nikogo obrażać ale już się nie raz przejechałem :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nie mogę dostać nigdzie na szrocie :-\

Chyba kupię najtańsza za 150 zł jak miałem ostatnio, 2 lata wytrzymała i się spaliła xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to szkoda pieniędzy na zamienniki. Ja za swoją na szrocie dałem 100 zł i trzyma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem na szrocie za 100 z gwarancją miesięczną i do dzis działa a nowa ponad 950 zł hitachi, poszukaj gdzies auto złomu i pogadaj o gwarancji rozruchowej i podepnij lapka bo i tak błędy trza skasowac, a zamiennik to co wiem to szkoda kasy bo on na półce sklepowej juz jest zrypany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem qap za 250 zł autko narazie chodzi lepiej niż na oryginalnym hitachi ;-)

---------- Post dopisany 24-06-2014 at 06:58 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2014 at 15:56 ----------

Update

@zesral się bubel xd pojechał na gwarancje

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wychodziły w oryginale jakieś inne niż hitachi ? Czym różni sie przeplywka boscha od hitachi ?

---------- Post dopisany 18-07-2014 at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2014 at 18:51 ----------

Hmm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciła z gwarancji ale jakoś nie czyje po autku żeby lepiej chodziło po zmianie, błędów nie ma. Powie mi ktoś krok po kroku jak zrobić jej logi żeby dac do sprawdzenia?

Mam kabelek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie mam laptopa na baeterii jestem uwiazany na kablu xd a na którym ma to być biegu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem ja w drodze nad morze i jest spoko, pewnie znów się zesra za 2 miesiące ale pojedzie na gwarancję i bd chodzić, bd zdawać relacje bo chyba jestem jedyną który testuje qap'a z całego forum xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...