Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odpalanie na zimnym ok -10 problem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po nocy zapach benzyny zawsze będzie, jest to normalne całkowicie

  • 4 lata później...
Opublikowano

Panowie jakieś pomysły na podobny problem?? U mnie na zimnym nie chce zapalić "na dotyk" trzeba kręcić jakieś 10-15 sekund, po czym przez pierwsze 500m puki się nie przełączy na gaz okropnie szarpie jak by się dławił, wtryski wymienione, ciśnienie na pompie paliwa 6.2 bara, filtr paliwa nowy pomocy bo się kończą pomysły

Opublikowano
9 minut temu, Rilisekkk napisał:

ciśnienie na pompie paliwa 6.2 bara

Niemożliwe.

Opublikowano
Teraz, przem8 napisał:

Niemożliwe.

Teraz wróciłem od mechanika sam przy mnie mierzył

Opublikowano

Tylko, że pompa ma wydajność 3 albo 4 bary. Pomiar był robiony na postoju? Gdzie się wpiął manometrem?

Opublikowano

Tak na postoju, był wkręcony w gwint na wężu zasilającym listwę

Opublikowano

I to było mierzone elektronicznie, nie takim analogowym z wskazówką

Opublikowano

Może masz uszkodzony regulator ciśnienia paliwa. W aeb na postoju powinno być 3,5 bara, a pod obciążeniem chyba 4bary +ciśnienie doładowania.

Edytowane przez przem8

Opublikowano

a ma on coś wspólnego z tym że ciężko odpala? I przy próbie jazdy na zimnym silniku szarpie autem? zaznaczam że jak się silnik rozgrzeje to na lpg czy na pb jeździ normalnie

Opublikowano

Jak za niskie ciśnienie to napewno. W ogóle to piz*a jakiś ten mechanik jak takie wartości ciśnienia go nie zdziwiły. Chyba, że to nie były bary :P

Zakręć gaz w butli, wypal co w przewodach i jeździj na samej pb. Sprawdź jak wtedy pali.

Edytowane przez przem8

Opublikowano

Gaz mogę elektronicznie wyłączyć i nie będzie wcale działał, dziś wracałem od mechanika na same benzynie, i zobaczymy jutro rano ale szczerze wątpię bo był jeszcze plan na zawór od powrotu paliwa że z nim jest coś nie tak jest sens iść w tę stronę?

Opublikowano
3 minuty temu, Rilisekkk napisał:

Gaz mogę elektronicznie wyłączyć i nie będzie wcale działa

No i? Jak puszcza reduktor albo wtryski to nic Ci to nie da ale skoro wiesz lepiej...

Opublikowano

Nie rozumie czego mi nie da? Jak nie włączę instalacji lpg to jak ona może się załączyć ? (odpala dopiero przy 25 stopniach jak silnik złapie temperaturę)

Opublikowano

Głównie chodzi mi pisząc tutaj co może być przyczyną bo na pewno nie instalacja lpg bo z nią nie ma problemu, problem będzie gdzie indziej na pewno bo gdy rano na zimnym silniku włączy się lpg to chodzi idealnie a jak wyłączę i dalej silnik zimny to szarpie i się dławi.

  • 3 lata później...
Opublikowano

@Rilisekkk udało Ci się rozwiązać problem? Mam dokładnie to samo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.