Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BLB] Czarna perełka by lukas18v

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jechalem z kolegą w vectrze C z xenonami, to nie bylo takiego szalu z widocznoscia ;) tak samo jak jechalem w taxi passat b6, tez na mnie takiego wrazenia nie zrobilo, poza bialym swiatlem ;)

Opublikowano

Xenon xenonowi nie równy ;) jak soczewki z odblysnikiem na padnieciu to zwykła H7 lepiej będzie świecić ;)

Wysłane z iPhone

Opublikowano
  • Autor

ksenon ksenonem ale muss tą moją "koze" trochę położyć na glebę bo na szczudłach stoi. Amorki zostaną i 1BA + einbach .

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Ja jutro zakładam pro kit do 1BA

Wszystko zależy jak chcesz mieć nisko uważam ze sportline już siedzi za nisko jak dla mnie .

Edytowane przez marcinch001

Opublikowano
  • Autor

Ja jutro zakładam pro kit do 1BA

podeślij fotke przed i po

Opublikowano

Jak założę to się pochwalę .

Opublikowano

Witam, dwa pytania :)

1) Ma kolega nr ramki na grilla ?

2) dokładka do zderzaka kupiona na allegro? nr 1ML805903 (jeśli nie to gdzie można kupić).

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano
  • Autor

1) Ma kolega nr ramki na grilla ?

2) dokładka do zderzaka kupiona na allegro? nr 1ML805903 (jeśli nie to gdzie można kupić).

AD1) 8E0 807 285 AT

AD2) http://allegro.pl/nowa-dokladka-zderzaka-seat-leon-cupra-r-1ml805903-i5029810673.html

Opublikowano

Ok, dzięki

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Z uwagi na to że ktoś zaparkował w mojej atrapie s-line hakiem holowniczym przyszedł czas na zmianę od RS wrrrrrrr

koszt w serwisie samej atrapy 2500,00 zł ale na aledrogo znaleziona tańsza używka wiec czekam na kuriera

oczywiście pochwale się fotorelacją

Opublikowano

Z uwagi na to że ktoś zaparkował w mojej atrapie s-line hakiem holowniczym przyszedł czas na zmianę od RS wrrrrrrr

koszt w serwisie samej atrapy 2500,00 zł ale na aledrogo znaleziona tańsza używka wiec czekam na kuriera

oczywiście pochwale się fotorelacją

Mi też jakiś rok temu ktoś zaparkował hakiem na grillu i zmieniłem na czarny S4 . Szkoda została pokryta z ubezpieczenia :-)

Opublikowano

Jak założę to się pochwalę .

Witaj,

I opisz pls swoje wrażenia z jazdy /komfortu po zmianie na setup 1BA + Pro kit,

Pozdrawiam!

Opublikowano

To samo co seria, sprężyny tylko obniżają w tym wypadku. Dopiero po zmianie amorków będzie twardziej niż 1BA. Co do 1BA+ eibach powinno się też amory już wymienić np B8. Ja u siebie mam 1BA+ pro kit i nie ma żadnej różnicy w komforcie ale będę zmieniał amortyzatory też.

Edytowane przez arek_cccp

Opublikowano

To samo co seria, sprężyny tylko obniżają w tym wypadku. Dopiero po zmianie amorków będzie twardziej niż 1BA. Co do 1BA+ eibach powinno się też amory już wymienić np B8. Ja u siebie mam 1BA+ pro kit i nie ma żadnej różnicy w komforcie ale będę zmieniał amortyzatory też.

Dzięki Kolego,

Pozdrawiam!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.